Uncategorized

borsuk jako zwierze domowe?

borsuk jako zwierze domowe?

Borsuki są krótkie i krępe zwierzęta są wszystkożerne (roślinne i zwierzęce Eaters). Można je znaleźć w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryce Północnej i części Europy i Azji. Borsuk zwierzę może wydawać się słodkie, ale to jeszcze do posiadania borsuka jako zwierzaka domowego.

Mogę borsuka jako zwierzę domowe własnością?

W Wielkiej Brytanii jest to przestępstwo z właścicielem borsuk jako zwierzę domowe. W niektórych częściach USA trzeba mieć licencji na posiadanie borsuka. Są one uważane za dzikie zwierzęta i nie Zwierzęta domowe.

Mając na uwadze powyższe, jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której można właścicielem borsuka jako zwierzę domowe, zaleca się, że jest to ręka hodowane od kiedy jest młody. Mogą być dzikie zwierzęta i mają wyjątkowo długie pazury i nawet hodowla ręka ma gwarancji, że nie włączy się ciebie.

Najczęstszym powodem znajdziesz baby borsuka jest jeżeli ma zdobyć sama utracone lub To matka została zabita. Jeśli nie jesteś w takiej sytuacji zgłosić się do weterynarza lub rezerwatu przyrody, a następnie można ustawić o opiekę nad nim samemu, jeśli przejdą wymogi prawne. Jeśli okaże cub w świetle dziennym jest zdecydowanie najbardziej opuszczonym.

Co mogę Feed My Badger?

Zakładając znaleźć borsuka jako cub można go karmić różne mlekiem w proszku , Najlepiej jest trzymać się jednego rodzaju mleka i nie zmieni go dookoła.

Pasza co 2-3 godziny w ciągu dnia i dłuższych okresów w nocy. Butelka z smoczkiem może być wykorzystany. Gdy borsuka jest 500g-600g masy ciała można karmić co 6 godzin.

Zacznij odstawieniu gdy pojawiają się stałe siekacze i wprowadzić suchary, konserwy pies, drobno posiekane mięso i karma są dobrymi rozwiązaniami.

w wieku od 8-14 tygodni w różnych produktów spożywczych mogą być używane, takie jak jajecznica, zbóż, winogron, jogurt, creamed ryż, ciastka, nasiona słonecznika, mielonego mięsa, kiełbasy i sera. Żywność może być moczony w mięsie magazynie, aby zwiększyć odżywianie.

Musisz karmić borsuka domowych w nocy gdy jest odstawiane od piersi.

Gdzie mogę Dom My Badger?

Borsuki lubią mieszkać pod ziemią. Mówiąc to wszystko można umieścić borsuka w nim będzie oczywiście spróbować i nory z niego. Mając bardzo ostre pazury będzie zgrać i kopać po prostu o wszystko, nawet klatce drucianej. Wez wszystkie te kwestie pod uwagę i to, że w każdym miejscu domu twego borsuka, to zrobi szkody, ponieważ próbuje nory.

Jak widać nie jest to zalecane jest właścicielem borsuka domowych, istnieje wiele wziąć pod uwagę, że jest inny niż posiadania zwykłego domowego zwierzaka. Jeśli to możliwe proszę podać swój borsuka do organizacji, która wie, jak sobie z nimi radzić. Borsuki są najlepiej trzymane w parach i wprowadzenie z powrotem na wolność jest zalecane. Minimalny kontakt ludzka jest również zalecane dla łatwego powrotu do jego naturalnych siedlisk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s