koty · psy

Wziąć kota czy psa na kamping

Wziąć kota czy psa na kamping

Mój kłopoty towarzyszyła mi rocznie przez dwa-trzy tygodnie w czasie podróży samochodem na kemping tysięcy mil. Był do Parku Narodowego Yellowstone, Teton, Glacier National Park, Yosemite, Sequoia i Great Basin parków narodowych. My zbadaliśmy plaże z Astoria, Waszyngtonie Carpinteria, Kalifornia.

Biorąc campingi kot będzie różnić się od podejmowania psa. Psy cieszyć się podróż w samochodzie, koty płaczą przez około godzinę na początku, ale zwykle osiąść po chwilę. Jest to pomocne mieć kuwetę w samochodzie, jeśli to możliwe, więc nie zastanawiając się, czy to jest powód, dla zamieszanie. Psy lubią wyjść i zobaczyć nowe miejsca po przybyciu, koty zazwyczaj bierze swój czas przyzwyczajenie zanim jeszcze chcesz wysiąść z samochodu. Psy docenią spacer na plaży, ścieżki lub wokół campingu, kot będzie wolał siedzieć na szczycie skały lub stole i obserwować, czy zostać bezpiecznie w namiocie oglądania przez drzwi.

ale można wziąć kota razem, po prostu trzeba wziąć pod uwagę te różnice w kontaktach ze swoim zwierzakiem. Najlepiej jest, jeśli twój kot został przy użyciu kantar i smycz, ponieważ on lub ona była młoda, jak ma kłopoty, więc jeśli masz kota, zacząć od razu. Jeśli masz starszą kota, sprawdzić, czy można je dostosować. Dopóki nie spróbujesz zabrać je na spacer, (nie można chodzić kota, idą ci, albo skończy się przeciągając je) każdy kot powinien być w porządku, tylko na smyczy, więc nie mogą uciekać i zgubić.

Ponieważ koty naprawdę nie można brać na spacer, wózek zwierzę jest bardzo pomocne, używam jednego często na szlakach i plaż. Właśnie wokół obozu, jest on powstrzymują smyczy, aby utrzymać go bezpieczne, często niech odkrywać, a ja jestem na drugim końcu smyczy, on naprawdę lubi zwiedzania w ten sposób.

Upewnij się, że namiot jest zabezpieczyć w nocy, mają dla niego koc do spania i wody i żywności, jak również kuwety, więc nie będzie przeszkadzał. Kłopoty lubi jeść w nocy i porusza się z łóżka na podłogę iz powrotem. Koty są nocną, więc będą one cieszyć się wieczorem na zewnątrz z was o wiele więcej niż w ciągu dnia, ale mieć pewność, że nie może uciec, albo wyjść z namiotu w nocy, to jest wtedy, gdy mogą one zniknąć.

Pewne rzeczy znalazłem użyteczne przez lata, kiedy camping z Twojego zwierzaka obejmują:

1. Posiada torbę dla wszystkich potrzeb, miski, jedzenie, smakołyki, smycze, szelki, obroże, zapisów grzebień, szczotka, zabawki, leki, a szczepień swojego zwierzaka. W ten sposób masz wszystko razem.

2. Zawsze trzymaj psa na smyczy lub związane, i upewnić się, uprząż używasz nie można oderwać. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą one stać się bać, czy chcą przejść po jakimś małym stworzeniem. Nie pozwól im się zgubić.

3. Wyraź swoją mikro rozdrobnione domowych, jak również znacznik na uprzęży z numeru telefonu komórkowego.

4. Upewnij się, że szczepienia są aktualne

5. Jeśli planują działalność, gdzie będą w stanie zabrać zwierzaka wzdłuż podczas podróży, aby układ wcześniej na pokład je na cały dzień.

6. Weź znajomy koc, więc czują się jak w domu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s