koty

znaczenie gestów u kotów

znaczenie gestów u kotów

Koty zawsze były bardzo dobre w komunikowaniu się z ludźmi. Jeśli wziąć czas, aby zrozumieć, co dokładnie kot chce można zbudować długotrwałe relacje z kota.

Jeśli widzisz ogon koty skierowane w górę lub ona macha go z boku na bok, a następnie są one oczywiście starając się sprawić, że zdaje sobie sprawę z czegoś. Jeśli jednak zaczynają syczeć wiesz, że coś ma je zdenerwowany.

Kiedy kot miga wolno lub mruczenie i oczy są przymknięte, to wiesz, że są one treść.

Kot dźwięk jest znacznie więcej niż tylko “meow”, a kot ma około dziewiętnastu różne odmiany “meow”. Dźwięk kotów podobno można podzielić na trzy kategorie:. Otwarte i zamknięte usta dźwięki, mrucząc lub mruczenie i bardziej intensywne dźwięki

Pomruk lub mruczenie są zazwyczaj związane z szczęśliwych zadowolonych uczuć, na przykład gdy są one przytuliła lub podawane smakołyki, chociaż koty nie mruczeć nieznacznie, kiedy ponownie zostanie dotknięta przez obcych, a nawet weterynarzy.

kiedy kot sprawia, że ​​dźwięki przez otwarte lub zamknięte usta, to prosi o jedzenie lub powitanie, są nieco inne niż tylko mruczenie.

Im bardziej intensywna brzmi, że kot marki są zwykle objawy lęku i bólu, a nawet złość. Niektóre koty mają tendencję do wypowiadania się bardziej niż inne koty. Czasami można odróżnić, jak kot mówi do ciebie w porównaniu do tego, jak to mówi do obcych

To jest zawsze lepiej, aby spędzać więcej czasu ze swoim kotem.; jest to jedyny sposób, aby naprawdę dowiedzieć się, co ona próbuje ci powiedzieć. Tym bardziej, że można się przyzwyczaić do jej względami łatwiej będzie faktycznie ją rozumiem. Jest to jedyny sposób, że naprawdę możemy komunikować się z naszymi kotami.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s