psy

Jak utrzymać psa przed pogryzieniem dzieci

Jak utrzymać psa przed pogryzieniem dzieci

Legowisko
Jak wielkie cztery polecenia uratować życie
Według raportów, ponad 4500 wypadków rocznie w Wielką Brytanią wiązać psy i ludzi, z dziećmi jest największa grupa ofiarą .. Jest bardziej prawdopodobne, aby być ugryziony przez psa, niż wygrać na loterii!
Jeden incydent jest niepożądana statystyka ale dopóki nie akceptują, że pies ucieka dlatego, że pozwolił jej te incydenty będą nadal występować. Istnieje 5 podstawowych kroków, 4 duże polecenia i 3 zasadnicze elementy wyposażenia, które musisz nauczyć się, jak skutecznie wykorzystać do przejęcia kontroli i budowania dyscypliny do swojego psa. Podręcznik ten wyjaśnia, jak to zrobić i jak zatrzymać psa ucieka. Kołnierz i ołów są narzędziami roboczymi kontroli, tak samo jak trzyma rękę dziecka. Telefony komórkowe są inne urządzenie bezpieczeństwa korzystamy z naszymi dziećmi, aby utrzymywać kontakt i znacznie bezpieczniejsze i bezpiecznym środowisku. Nasze psy są nie mniej ważne i są na większe ryzyko niż statystycznej naszych dzieci. samotnie Twój głos nie będzie dość. Pogwizdując jest ciężka praca i zakłada pies znajdzie gwizdek bardziej przekonujące niż to, co jest na końcu jej nos.

Musisz zacząć doceniać, że zatrzymanie psa ucieka jest umiejętnością trzeba się nauczyć i rozwijać na zasadzie na bieżąco, a jak ludzie, wejście cierpliwości i bezwarunkowej miłości, najprawdopodobniej będzie zwrócona. Prawdopodobieństwo, że jeśli dzieci są modelowe dzieci wtedy pies będzie prawdopodobnie też, ale to nie znaczy, że to będzie łatwe do pociągu, to tylko oznacza, że ​​prawdopodobnie mają nastawienie i determinację, aby utrzymać psa bezpieczne i zdyscyplinowany , Przyznaję, ten artykuł może być nieco kontrowersyjne, ale techniki pracy i nie zaszkodzi ani skrzywdzić psa. Zaniedbanie i ignorancja jest znacznie większy zabójcą. Jeśli chcesz, aby zatrzymać psa ucieka

są 3 rzeczy na swój musi osiągnąć:
• Natychmiastowa odpowiedź
• Cały Twój pies i niepodzielną uwagę
• Kompletny posłuszeństwa

Musisz zrozumieć, że istnieją 3 powody, dla których Twój pies ucieknie: –
1. Płeć
2. Cruelty
3. Właściciel niegospodarności

Wszystkie trzy z powodów podanych powyżej, jak można dostać psa zabitych lub poważnie rannych. Jeśli następnie nałożyć brak sukcesu z 3 aspektach dyscyplinarnych masz poważne problemy do czynienia z i trzeba rozwiązać ten problem szybko lub ryzykować swojego psa powodując śmierć lub poważne obrażenia. Końcowym efektem będzie utrata swojego zwierzaka przez śmiertelnego zastrzyku, wystrzał lub śmiertelnych obrażeń. Jeżeli małoletni są zaangażowani i mają własne rodziny zniszczy nie tylko swoje życie, ale które z całą rodziną. To jest, jak ja to widzę tak i to jest to, co mnie motywuje, aby zrobić to dobrze. Twój pies zjechania nie należy lekceważyć. Proponuję przeanalizować kilka prostych pomocnych wskazówek, które mogą uczynić swoje życie bardziej znośnym i poprawić swoje relacje ze zwierzęciem na poziomie można zarówno docenić i pracują na dobrym skutkiem.

Mam zamiar ignorować pierwsze dwie przyczyny, które powodują ucieka. Jeśli potrzebujesz wskazówek do czynienia z nich należy podać swojego psa kochającego domu, ten artykuł nie jest dla ciebie. Twój pies rodzi się ze zmysłami, które niegdyś zaangażowani są tak przekonujące, że blado na niewielkie minuty są one zaangażowane.

Nie trzeba być zaklinacz psów to zrozumieć, ale można go zobaczyć na własne oczy minutę zadzwonić psa z powrotem. Nie jest to wielka chwila, gdy pies zawstydza za niemożność go obsłużyć. Myślę, że jeden rok życia psa wynosi około 6,5 naszych lat, więc do końca roku jeden pies powinien być zaczynają rozróżnić dźwięki, struktury krótkie zdania i słowa.
Cztery najważniejsze polecenia w kolejności są:
1. Usiądź
2. leczyć
3. dół
4. Pobyt

Psy są szybko się uczą. Nie tylko znać swój nastrój, biorą wszystko prawo do brzegu przez cały czas i są również bardzo trwałe. Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej ucząc ich, spróbuj zrobić to zabawa bez wykończenia z tłuszczu psa. Pamiętaj, twoje dzieci nie powinny być karmione na siłę wielkim McDonalds za każdym razem uzyskać ich maniery przy stole w prawo i Narodowy Hedgehog drogowe Umiejętności Nagroda nie została wygrana przez jeża. Prowadzić to odpowiednik strony dziecka. Komunikować się przez to właśnie w ten sam sposób. Nie pozwoliłby dziecku wyciągnąć cię z nóg, zwłaszcza przy głównej ulicy, więc korzystać z tej samej dyscypliny ze swoim psem.

Krok 1. Zawsze jest twoja wina
I naprawdę nie sądzę, że Springer spaniel z długimi dyskietki uszach słyszy prawidłowo ponad 30 metrów, chyba że naprawdę krzyczeć, które sprawia, że ​​wyglądasz w kontroli prawda. Kiedy byłem młodszy, miałem wątrobę i białą Springer “Bramble”. Nigdy nie wiedział, do dnia dzisiejszego, co uderzyło go, kiedy był zajęty zaokrąglając owiec. byłbym w stanie grać Lwy brytyjskich z rugby rozwiązania tak, pies poleciał, a nie w co najmniej trochę boli, po prostu złapany na gorącym uczynku. On jęknął tylko ze strachu, ale nigdy nie gonił owce i po tym incydencie, gdyby mógł mnie usłyszeć odpowiedział od razu do wszystkich dużych 4 komend.

Krok 2. Jak zatrzymać psa ciągnie cię z nóg.
Ostry i bardzo ciężki holownik na smyczy ciągnięcie psa z powrotem za was załatwi. Po raz drugi lub trzeci będą zaniechania. To jest oczywiście łatwiej zrobić, gdy Bernard jest szczeniakiem, dlatego mówię zacząć od razu. Złe nawyki są opracowywane przez nie właścicieli psów. Nigdy nie pozwalaj psu ciągnąć. Zacznij trzymając dłoń psa (za kabel) i pracę mocno zdyscyplinowany iw sposób rzetelny i nagradzanie dobrych wyników i dyscypliny i pracować nad zachowaniem, że jest krótszy. Mało i często jest dobre i rutynowa jest bardzo pomocna.

Tym, co naprawdę dostaje wyników jest cierpliwość. Nie byłoby zabrać dziecko na zewnątrz do otoczenia rozpraszające uczyć ich tak nie rób go do swojego psa albo. Zwrócić na siebie uwagę i wzrokowego kontaktu psa i postęp poprawi. Jeśli masz problemy z uzyskaniem uwagę psa zwiększyć wartość traktować np stek. Chodzi o serca i umysły i rozwijanie absolutne zaufanie. Czas używać traktuje to na początku nauczania komendę. Gdy pies rozumie, co jest wymagane od niego, pat na głowie i kilka pozytywnych słów jest wystarczające

Krok 3. Jak zwolnić swojego psa do szybkości
Ilu z was nie będzie trzymać rękę swojego 6-letniego dziecka w centrum miasta? Można oczekiwać Twój sześciolatek mówić płynnie po rosyjsku? Nie, więc nie oczekuj pies zrozumieć, co brzmi tak samo dla nich. Użyj prowadzą do budowania zaufania i dużo cierpliwości. W tym czasie pies jest sześć miesięcy będą one coraz bardziej posłuszny, bardziej nowoczesny i bardziej zdeterminowany, ale do pierwszego roku, w którym nigdy nie może być pewny. Jednak jesteś zdesperowany, aby dać psu swobodę tym biegać. Gra bramkarza nauczył mnie bardzo dobrą taktykę zwaną utykając.

Twój pies powinien zawsze pozwala uzyskać trzy palce pod nim, jeśli nie jest zbyt napięty. Wystarczy trzymać przednią łapę psa przez kołnierz, wygląda to okrutne, to nie można złapać psa na trzech nogach, stawia szanse na Twoją korzyść, więc masz teraz możliwość trenowania psa trzymać się blisko ciebie, lub dostać go z powrotem bezpiecznie. Nie używaj chowany przewód zachęca psa do ciągnięcia. Psy na wysuwanej przewodów nie są odpowiednio przeszkoleni (takie oświadczenie może być wysoce kontrowersyjne ale przypuszczam, że ci właściciele nie będą czytać tego typu artykułu, więc nie będzie nikogo obrażać!)

Krok 4. Harmonogram – jak długo trzeba czekać, aby trenować mojego psa? Myślę, że 300 godzin dostaje podstawowe zadanie, zanim pies będzie specjalizować się w ratunek powiedzmy, boisko sportowe, czy społecznych zadaniach ludzkich, takich jak policja czy pracy wojskowej. Trwa dobry rok na osiedlenie się i szkolić psa. Jeśli masz duże 4 polecenia szybko i wcześnie pies zacznie wykonywać dobrze, ale to zajmie co najmniej rok, więc bądź cierpliwy i utrzymywać. Ćwiczyć cały czas – praktyka czyni mistrza. (Ale również pomaga Ci schudnąć!).
Mam teraz czarne i białe springer spaniel i była straszna do zjechania. To była moja wina. Na ciemnych wieczorów Potrzebowałem tylko dostać rozproszony przez sekundę, a pies zniknął. Nie jestem w ciemnej i ulewnym deszczu, krzycząc mi głowę, a pies jest w następnym powiatu. Dwadzieścia minut później niespokojne dostaję kulkę błota z powrotem! Nigdy nie można przekroczyć o powracającej psa, to po fakcie i mogą cię źle zinterpretować, powodując uraz i nieporozumień. Wystarczy sporządzić notatkę do samodzielnego konfigurowania sesji treningowej w kontrolowanym środowisku, aby rozwiązać problem podczas kopania własne dno i nie psy!

Krok 5. Jak zatrzymać psa ucieka
Spędzasz długie godziny pracy z nimi, uczyć duże 4 komend i kiedy są one ponad sześć miesięcy i naprawdę zrozumieć polecenia potem trzeba doprowadzić do poniesienia dyscypliny lub twarzy możliwość wystąpienia incydentu nie do pomyślenia. Próbowałem gwizdki, w pogoni za nią i po prostu ją opuszcza, z których żaden nie są zadowalające i tylko naraża psa na niebezpieczeństwo. Jeśli nie mogę kontrolować psa zarówno na krótkim i długim przedziale ona jest bezużyteczne w dziedzinie innej niż jako zwierzę domowe. Więc jak mogę zatrzymać swoje zwierzę ze ucieka.
Gra bramkarza zaproponował kołnierz elektryczny. I oddalił ją z ręki jako okrutne, ale to nie jest tak okrutna, jak oglądanie psa w agonii przypięte dół pod koła samochodu. Postanowiłem spróbować obrożę elektryczną, ale postanowił być miły i sprawiedliwe. To zmieniło psa bez okrucieństwa w ogóle i tak to działa: Po pierwsze i dopiero po 6 miesiącach minimalnie i tylko wtedy wielkie 4 polecenia są na miejscu można skorzystać z jednej. Moja kołnierz posiada alarm dźwiękowy, który pies słyszy nawet wtedy, gdy nie można usłyszeć lub zobaczyć mnie. Szybko nauczył się odpowiedzieć na to bleep, to oznacza tylko jedno “Heal”. Ponieważ dzikie życie słuchu i wzroku zbyt wielka, że ​​dostać się do zobaczyć wiele to, gdy jesteśmy poza, ponieważ teraz jesteśmy cicho, pies jest pod kontrolą przez cały czas, a przede wszystkim jest bezpieczny. Twój pies, a zwłaszcza Springer spaniel będzie chciał zrobić jak pytasz.
Musisz tam być w tym czasie o każdym zdarzeniu, które wymaga uwagi lub zatrzymywania i bleeper naprawdę jest na miejscu i chwili. Jeżeli pies nie reaguje jest 8 ustawień “dostrojenia psa ucho”, budując na szok. Wszystkie one są znacznie łagodniejsze niż nieostrożnego obchodzenia się lub uderzanie psa. Wszystkie z nich boli o wiele mniej niż w zderzeniu z samochodem ciężarowym. Muszę podkreślić, że jeśli nie mają wielkich cztery komendy w miejscu i pewny siebie pies nie należy wdrożyć takiego urządzenia, po prostu trzymać psa na smyczy.
Kołnierz jest tylko dla ochrony i kontroli psa i opłaty, która jest prawie taka sama jak statycznym prądem z klamki, nie powoduje pies dużo dyskomfort, ale pozwala jej znać, chcę jej uwagę, gdy wszystko inne zawiedzie, które jest dość rzadkie w dzisiejszych czasach. Nie wiem, jak to zrobić, ale pasterze mają mój podziw. Nie muszę mój piesek do osiągnięcia tych poziomów. Mamy dużo zabawy razem i uwielbia moje dwie dziewczynki, pamiętać, że uwielbia wszystkim tym listonosza! Myślę, że cierpliwość jest kluczem, a potem, że to kwestia czasu .. Ma również specjalny kanapa w naszym pokoju w ogrodzie (ale nigdy nie zakłada tego prawa w domu), a także domu psa wykonane z bel słomy, która Kocha jako to jest bardzo ciepły.
Ona również nie wie, gdzie krawędź jest i popycha go jak szalona, ​​ale ona jest bezpieczna i dobrze wychowane i pod kontrolą przez cały czas, bo może mnie i każdy dzień, który przechodzi przez jej znajomości języka i procedura zdyscyplinowani poprawia usłyszeć. Myślę, że zawsze będę używać obroży elektrycznej teraz, że jest to urządzenie zabezpieczające, które sprawia, że ​​znacznie mniej obaw o zachowanie psa, bo mogę skupić się na rozbudowie zrozumienie psa komend, więc jej zachowanie nadal się poprawiać, a ona gra jeszcze większy io wiele bardziej przyjemne udział w codziennych działaniach. Jeśli nie chcesz, aby Twoje zwierzę uciekać uporać się z kołnierzem, ołów, nauczanie, nagradzanie i dyscypliny i bycia wysłuchanym – najlepszy sposób, aby to zrobić po cichu to z kołnierzykiem bleeping – naprawdę działa. Myślę, że te nowe urządzenia są równoważne pies z 2 way radio. Nie żołnierz idzie do walki bez niego.
Myślę, że są tu zatrzymać i wykorzystywana w sposób odpowiedzialny będzie przekształcić swoje życie i uczynić uczenie psa prawdziwą radość i ze znacznie mniejszym obciążeniem. Pamiętaj, to jest twój palec na przycisku i zdecydować, czy jesteś trenerem psów lub wyłącznik psa – Wiem, której jestem

Jak długo trzeba czekać, aby nauczyć psa duże 4 polecenia?
To trwa około 20 minut, uzbrojonych w kilku naprawdę “musi mieć” traktuje, a następnie powtórzyć szkolenia dziennie lub tak później przez kilka minut, aż zobaczysz to działa natychmiast. Używam Filety z makreli, ale coś innego niż czekolada rade. Za każdą minutę treningu trzeba godzinę praktyki dostać polecenie działa konsekwentnie i następnie trzy lub cztery razy dłużej, aby dostać je wszystkie razem pracować. Będziesz płacić za luki w swoją rutynę i będziesz w stanie zauważyć, gdy inni obchodzić swojego psa.
Psy zawsze będzie naciskać na granicy, aby zobaczyć, co mogą uciec, więc trzeba być ten limit i nie zawsze można to zrobić poprzez bycie miłym i karmienie psie smakołyki. Nigdy nie złamać swojego psa przez okrucieństwo i znęcanie się, aby uzyskać posłuszeństwo chcesz, złamany pies nie działa prawidłowo, a każdy, kto wyszkolony pies będzie dostrzec złamaną psa wiorsty, nie można go ukryć i nie można naprawić zniszczenie.

Polecenie powinno być natychmiastowe, nie ma sensu, jeśli nie jest i może się wam, dzieci, pies lub jakiegoś biednego niczego kierowca do pomyślenia w sytuacji, jest to warte wysiłku.
Należy pozwolić psu na sofie – szkolenia Praktyki Versus?
Oh boy to jest gorący kartofel! Najpierw pies zna różnicę między niechlujny kanapie w pokoju zabaw i jeden w salonie, ale być może trzeba będzie pracować na treningach.
Możesz pozwolić psu zrobić cokolwiek chcesz dostarczonego umieścić wysiłek się z podstawowymi zasadami, ale tutaj jest prosty przewodnik.
Twój pies ma dwa podstawowe szczeka, jeden by ostrzegać, a drugi jest bardziej zabawny. Dowiedz się, czym są i co one oznaczają. Jeśli nie chcesz yappy psa dostaniesz szansę na około 10 miesięcy, aby rozwiązać to.
Nie wolno dopuścić, aby twój pies zachowuje się w sposób, który mógłby być obraźliwe dla innych, jestem pewien, że nie potrzebuje listy ode mnie.

Można użyć Smack, firma Push lub polecenia głosowe, tak długo, jak to jest natychmiastowe. Jeśli twój pies jest poza zasięgiem trzeba być albo bardzo szybki (głos i run) lub użyć obroży elektrycznej. Gwałtowny wstrząs bije walki lub obrażeń. Jeśli ten jest podawany na początku działania pies jest mało prawdopodobne, aby powtórzyć obrazy. Nie złamie pies to robi. Długotrwały agresja lub ostra kara wypełnia swojego psa z przerażenia. Słyszałem je zacząć Yelp przed ciosem uderza bo wiedzą, co nadchodzi. Można zrobić swoją pracę wiedząc, ktoś ma zamiar dać ci dobrą kopanie? Nie może pies. Nigdy nie widziałem złamaną psa, który nie przyniósł guzek na gardle i mieć mnie gryzie wargę, aby powstrzymać łzy. Podobnie jak pies Cierpię spokojnie w ciszy w stanie mówić.

Bycie dobrym właściciel psa i obsługi
Złe zachowanie rozwija się w wyniku braku wysiłku i egoizmu przez właściciela. Podobnie jak dzieci im więcej cierpliwości i czasu spędzasz z nimi i wysiłku włożysz swojego psa, tym bardziej nagradzać można spodziewać się silnego środka oddania zwrócona. Jak dzieci będą odebrać traumy między dorosłymi i nie podoba. Zaniedbanie spowoduje psa tworzących własne zasady, a następnie trzeba będzie psycholog psa do interwencji. Chyba, że ​​pies jest chory i wymagające nadzoru 24 godzin, będę zwolennikiem powinny mieć swoje własne miejsce szczególne. Hodowli jest zwykle najlepszym, aby mogli mieć ciszy i spokoju odpocząć i suche / chill out i być sobą. Normalnie nie mają dzieci w łóżku z ciebie, więc myślę, że to jest trochę dziwne mieć swoje zwierzęta tam. Brak zdrowego rozsądku, co rozwija słabe zachowanie zwierząt. Dużo wysiłku, dobrej diety, dyscypliny, rutyny, starannością i dbałością będzie pracować dla swojego psa.

Podsumowując, trzy zasadnicze elementy wyposażenia potrzebne są ołów, kołnierz i dźwiękowe urządzenie, które można usłyszeć wszędzie tam przez swojego psa, który po przesłuchaniu przypomina psa na swojej stronie .. Jeśli miarą siły jest konieczne wówczas urządzenie powinno mieć możliwość dysponowania nim lub być wsparte przez nią.

Jak zrobić przytulne łóżko psa za darmo – no prawie
Myślę, że wielkie łóżko robi bardzo szczęśliwy pies, zwłaszcza jeśli mają pełny brzuszek
Jako inżynier, specjalizujący się w przeładunku i składowania materiałów, jeśli chodzi o łóżko dla psa Chciałem stworzyć przytulne miejsce dla niej spać. Od kilku miesięcy mam wytrwali z poduszkami domowych itp, ale po prostu brudne i nie są bardzo łatwe do czyszczenia lub ciepłe spać na dworze. Zimą tego roku mieliśmy dwie stopy śniegu, które pies kochał, ale było zimno na nią i chciałem coś lepszego.

Palety są często sprzęt można odebrać za darmo. Dwa lub trzy z nich są bardzo proste, aby przekształcić się w łóżku. 1000mm x 1200mm to idealny rozmiar. Jeśli masz wychodka, garaż lub kurnika będą z łatwością zmieszczą się w środku. To nie ma znaczenia, czy pies je żuje, drewno może być poddane recyklingowi lub wykorzystane do drewna opałowego i jeśli używasz słomy, słoma mogą być kompostowane lub spalone.

Teraz to rozwiązanie nie jest dla każdego, ale pies spodoba i może się rozwijać, żeby go kochać i oto dlaczego:
• Słoma pomaga oczyścić psa
• Pies może zeskrobać i zorganizować słomę jak chce go
• Paleta i kilka bel słomy zrobić bardzo przytulne legowisko
• Wypełniony słomy Twój pies może wygodnie mieszkać na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych
• Życie na zewnątrz jest lepsze dla psa
• Psy wzrośnie ich naturalnych warstw sezonowe zgodne z klimatem. Wewnątrz idą do stanu stałego linienia, poza nieogrzewana mogli żyć bardziej naturalnie.
• Słoma jest przytulne i ciepłe przez cały rok, zwłaszcza z dodatkową ochroną 380mm do 450mm izolacji na 6 stronach
• Paleta trzyma swojego psa przy zimnej podłodze – niezbędna.
• bele słomy wahają się od £ 1.75 do £ 3.50

Zanim pójdziesz do ślepej panice około świerzb lub skórnego, nigdy nie miałem żadnych problemów. Jeśli jednak obawiasz się zapytać weterynarza, myślę, że można zauważyć, że współczesne metody leczenia trzymać je w ryzach tak. Czy zwrócić uwagę na paznokcie i tektury (zszyte ON). Sklejka sprawia dobre topy, czy drewno jest rozmieszczonych lub nieco szorstka, a następnie głęboka słoma zrobi resztę.
Mój pies bardzo lubi jej łóżko słomy i jest bardzo szczęśliwy, aby dostać się do niego, a ja rzadko widzą jej mały czarny nos się wokół krawędzi beli aż zadzwonię do niej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s