Uncategorized

Jak dbać o zwierzęta

Jak dbać o zwierzęta

W dzisiejszym zabieganym i egoistycznego świata, kiedy nikt nie ma czasu dla nikogo innego, zwierzęta domowe w naszych domach zrobić dla najlepszych przyjaciół i towarzyszy możemy kiedykolwiek mieć nadzieję! Radość i entuzjazm, że mój pies wita mnie, gdy dojdę do domu pod koniec długiej i żmudnej roboczym natychmiast podnosi mnie na duchu i wszelkie zmęczenie mogę zabrać ze mną znika jak kamfora. Zwierzęta są lojalni, wierni, bezwarunkowe i spontaniczna w ich miłości i korzyści z nami na kilka sposobów.

W zamian za to, że ważne jest dla nas, aby upewnić się, dbamy o nasze zwierzęta też w najlepszy możliwy sposób.

Oto kilka kluczowych sposobów, w jaki można upewnić się, że jest odpowiedzialny właściciel psa i opiekuna!

Przestrzeń: Zwierzęta muszą mieć miejsce, które jest bezpieczne, suche, czyste i przytulne. Podczas dyskusji nad wyborem naszych pociech musimy dokładnie rozważyć przestrzeń potrzebuje na akwarium dla naszych ryb, kącik dla naszego kota lub psa lub klatka dla gołąbków mamy więc chcą mieć! Jeśli cały pokój jest zbyt dużo myśleć, jasne i wydzielona granica mogą być tworzone dla kudłatego przyjaciela.

Dieta: Według zwierzakiem, że jesteś właścicielem, należy dążyć do zapewnienia są karmione wyważone i odżywcze diety. Każdy gatunek i rasa z kolei ma żywności, które są dopuszczalne i te, które mogą spowodować większe szkody niż pożytku. Upewnij się, skontaktować się z weterynarzem i tylko karmić psa odpowiedniego rodzaju żywności i odpowiednich porcjach. Podobnie jak potrzebuje żywności być starannie monitorowane, tak też należy upewnić się, że zwierzę jest dostępne odpowiednie i czyste wody pitnej.

Ćwiczenia: Wszystkie zwierzaki potrzebują miejsca, aby móc wyginać swoje mięśnie i rozwinąć skrzydła. Zwierzęta takie jak psy muszą być brane za zaplanowanego spacer regularnie. ptaki domowe musi mieć wystarczająco dużo miejsca w swoich klatkach, aby nie czuć ścisku. Codziennie wykonywania rutynowych zapewni swoje zwierzęta są zdrowe i szczęśliwe

Uwaga Medycyna: regularne kontrole z weterynarii będzie upewnić się, że zwierzę jest zdrowe i hale i pomogą zdiagnozować żadnych dolegliwości z dużym wyprzedzeniem. Szczepienia muszą być podane w odpowiednim czasie iw sposób zdyscyplinowany.

Czystość: wszystkie zwierzęta mają potrzeby czystości i higieny. Zwierzęta lubią psy i koty muszą być regularnie kąpane i zadbana, aby ich futro, włosy, paznokcie i skórę zadbane. Obszar swoje zwierzęta są trzymane w muszą być czyszczone i myte codziennie, aby utrzymać otoczenie czyste i wolne od szkodników. Upewnij się także, aby zachować swoje zwierzę wolne od pasożytów, takich jak pchły, kleszcze i robaki. Ryby miski lub akwarium potrzeby wodne zostać zmienione odpowiednio w odpowiednim czasie.

Nadzór: Podczas gdy większość zwierzaki raz przeszkoleni i nawykowe do otoczenia zazwyczaj pozostają bezpieczne ważne jest nowy pet być nadzorowane dopóki nie dostać świecki z ziemi! Przypadkowo pozostawiając otwartą klatkę może pozwolić papugi, papużki lub ucieczki, rzucając się na uchylone drzwi od mógłby pozwolić szczeniaka lub kociaka do dziką kreskę na ulicę, która może być potencjalnie niebezpieczne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s