papugi

porady i wskazówki – jak nauczyć papugę mówić

porady i wskazówki – jak nauczyć papugę mówić

Jeśli kiedykolwiek miał przywilej posiadania papugi Konurę, to już wiesz radość te piękne małe ptaki mogą wnieść w gospodarstwie domowym. Oni przerastają nas swoim ciepłym i przyjaznym zachowaniem podczas hipnotyzujące nas z ich naturalnie pięknych kolorach. Co więcej można prosić z tych uroczych małych przyjaciół?

Cóż, na początek, trzeba pamiętać Conures słoneczne należą do rodziny papug i jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak trudne dydaktyczne i szkoleniowe Conures słońce może być, zawsze pamiętać, że te same zasady stosuje się do szkolenia papug Conures szkolenia słonecznymi.
Jest mały stopień trudności Jako, że papugi Konurę nie są tak rozmowny jak papuga Amazon, ale mimo to, nauczania i szkolenia Conures słońce jest zdecydowanie warte naszego czasu i wysiłku. Odkryłem 5 porad na temat nauczania i szkolenia słonecznych Conures mówić, że będzie pewien, aby Twoje życie łatwiejszym.

Pierwsza wskazówka:
Korzystanie prymitywne mikrofon na komputerze, nagrać sobie powtarzanie prostych wyrażeń słodkie, takie jak; witam, całkiem ptak, co u ciebie, do widzenia, itp i nagrać ścieżkę dźwiękową na płycie CD. Zostaw płytę gry w systemie stereo w trybie powtarzania domu w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, tak aby Konurę ptaka można słuchać słów powtarzanych przez cały dzień. W ciągu tygodnia, będzie mówić do ciebie te zwroty.

Po drugie Tip:
Jeśli pierwsza końcówka działa jak czar (i nigdy nie zawiódł w moich dedykowanych lat nauczania i szkolenia Conures słońce), upewnij się chwalić swoją Konurę papugę, dając mu mały smakołyk, takich jak nasiona dyni lub owocu każdego razem z powodzeniem powtarza frazę.

Trzeci Tip:
Pociąg Papugowe rozmawiać w małych 5-minutowych sesjach w ciągu tygodnia. Conures Sun są delikatne ptaki i nie chcesz, aby je udaremnić lub podkreślić ich. Wystarczy 5 minut swojego dnia i powtórzyć kilka fraz do Konurę, za każdym razem powtarza je na zawołanie, chwalcie z poczęstunkiem i Szczęśliwego myśli.

Czwarty Wskazówka:
Nigdy, przenigdy nie trafienie Konurę papugę lub spryskać go wodą, jeśli nie uczy się tak szybko, jak oczekiwano. Nauczanie i szkolenie Conures słońce rozmawiać wymaga cierpliwości. Jeśli Konurę papuga nie współpracuje, nie bij go lub ukarać go. Zamiast zakończyć sesję treningową i spróbować ponownie później tego samego dnia lub następnego dnia.

Piąty Porada:
Spróbuj je odnosić pewną frazę z akcją. Jeśli karmisz swoje Konurę w określonym czasie w ciągu dnia codziennego, a zdarzy ci powiedzieć czas słowa obiad za każdym razem jesteś ich karmienia, będą kojarzyć tę frazę z ich głodem i świadomie mówić te słowa, gdy nadszedł czas na obiad.

Jeśli jesteś naprawdę poświęcone nauczaniu i szkolenie Conures słonecznych, można zauważyć, że te 5 wskazówki pomogą Ci uzyskać pet Konurę papugę mówić w żadnym momencie. Proponuję zacząć się poprzez krótką sesję treningową 5 minut z Konurę papuga dziś za pomocą łatwego słowo takie jak cześć lub jego nazwy.

Śledź resztę wskazówek przez około 2 tygodnie i jeśli praktykowane prawidłowo, widać ogromną poprawę swojego słownika mowy Konurę użytkownika.
Ludzie nie wiesz, że 75% Konurę właścicieli papug nigdy nie słyszał, jak mówi jedno słowo lub frazę? Badania pokazują, że większość Konurę właścicieli papug nie są nawet świadomi, że ich Conures może być przeszkoleni mówić ani wykonywać triki. Dowiedz się, jak można zrobić jedno i drugie!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s