psy

nadwaga u psa – wspólne spacery

nadwaga u psa – wspólne spacery

Jeśli zwierzę zaczyna zyskać większą wagę, tracąc dodatkowych funtów poprzez naturalny sposób jest bardziej zalecane, aby zapewnić zdrowie zwierząt domowych. Psami jest najczęstszym i łatwy sposób wykonywania swojego psa. Niezależnie od tego, spacery z psem na smyczy lub wyłączyć, nadal jest doskonałym działaniem, które oba zwierzęta i właściciele mogą cieszyć.

Nadwaga niesie problemy i niedogodności po obu zwierząt i właścicieli. Ćwiczenie jest bardzo skutecznym sposobem, aby schudnąć, zwłaszcza jeśli odbywa się wzdłuż prawidłowej i zdrowej diety. Właściciele zwierząt mogą zabrać swoje zwierzęta na spacer w parku każdego ranka. Chodzenie może już przyczynić się do utraty wagi, jak w rzeczywistości, to zaleca się, aby spalić kalorie i tłuszcze. Psy, które nie dostać się do chodzenia często stają się sfrustrowani i zazwyczaj wykazywać dziwne zachowanie, takie jak szczekanie, żucie, ucieka i kopania. Psami to również świetny sposób na pociąg swojego psa na spacer bez ciągnięcie na smyczy. Jest to również lepiej, jeśli uczy się chodzić obok ciebie, w tym samym tempie, bez jego smyczy.

Gdy z psem na spacer, właściciel też można nagrać kilka dodatkowych kalorii, jak szedł jego zwierzaka. Odpowiednia ilość ćwiczeń jest również dobre dla zdrowia właściciela zwierzęcia. Co znajduje się również wielki temat wyprowadzania psów jest to, że można poznać wiele osób. To daje szansę, aby porozmawiać z przypadkowych ludzi w parku, ulicy lub centrum. Można też spotkać innych właścicieli psów, których ze sobą mogą tworzyć grupę zabaw psa.

Bez zdrowej diety i prawidłowego ruchu, nadwaga zwierzęta są narażone na liczne zagrożenia dla zdrowia, takie jak zapalenie kości i stawów, cukrzyca typu 2, choroby układu oddechowego, nadciśnienie (wysokie ciśnienie krwi i choroby serca. Unikaj tych problemów zdrowotnych i inne zwierzęta do aktywnego i zdrowego stylu życia.

Istnieją różne sposoby PetSafe aby utrzymać psa zdrowego i dobrze wychowane. Psami jest tylko jeden. Engage swojego psa na działania, które poprawiają jego zdrowie i wzmocnienia PET i relacji właściciela.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s