koty

Dobry drapak sprawia, że ​​jest kot jest szczęśliwy

Dobry drapak sprawia, że ​​jest kot jest szczęśliwy

Kot sprawia wspaniałe zwierzę zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Są ciche, łatwe do domu i do zabawy w domu. Są tanie, aby karmić i będzie siedzieć na kolanach w godzinach wieczornych. Każdy kocha kota w domu.

Jednakże, jeśli już zdecydował, że masz zamiar dostać Burka domowych jest kilka rzeczy, które trzeba myśleć. Jednym z nich jest, jak utrzymać go szczęśliwym i rozrywkę. I świetny sposób, aby upewnić się, że szczęśliwym kotów jest zapewnienie mu z drzewa i kotów drapak.

Drzewo kot jest coś dla niego do zabawy. Koty są naturalnymi wspinaczy. Jeśli kiedykolwiek był na zewnątrz i widziałem go w górę drzewa Zdziwisz się, jak szybko mogą się wspinać. Koty uwielbiają wspinać się na drzewa, i oczywiście, jeśli jest on na zewnątrz kota i nie ma drzew dokoła wtedy on może zrobić, aby dusza zapragnie. Ale jeśli burka jest w pomieszczeniu kot to nie są z pewnością ma drzew do niego wspiąć się, a przynajmniej nie ma chyba kupić drapak.

Drzewo kot jest po prostu sposobem na zapewnienie mu ze sztuczną drzewa wspinać się na. Produkowany jest w taki sposób, że istnieją różnego rodzaju zakamarkach do niego w celu zbadania i wiele sposobów na niego wspiąć. Drzewo kot jest dziwny wyglądające urządzenie, ale koty je kocham i że spełniają one naturalnej potrzeby niego wspiąć.

Można kupić handlowych Drapak lub możesz zrobić jedną własną. Jeśli masz pod ręką z młotkiem i gwoździami to całkiem możliwe, aby zbudować drapak siebie. A jeśli lubisz budynków rzeczy można się zabawić próbując zmusić go do drzewa jako innowacyjne, jak to możliwe.

Jednym z innych rzeczy, które trzeba myśleć o tym, jeśli już zdecydowaliśmy się na domowych kotów jest dać mu coś do zera. Koty uwielbiają zera i trzeba zrobić, aby utrzymać swoje pazury ostre. Możesz nie chcieć, żeby mieć ostre pazury, ale zrobi to i tak, a jeśli nie dają mu coś do zera, a następnie będzie on zamiast drapać nogi swoim ulubionym meblem. I pewnie wiele innych mebli, jak również.

drapania posty są zaprojektowane tak, aby zapewnić kota z miejsca do zera, które mogą zostać uszkodzone szczęśliwie od drapania bez naruszania właściciela kota. Są to zarówno kot drapie posty poziome i pionowe, jednakże oba dostarczają taką samą funkcję, aby dać kotu gdzieś porysować uratować nogi mebli.

Oba elementy są zaprojektowane tak, aby rozpieszczać go catering dla swoich instynktów wspinać się i zadrapania. Kot z dobrego drzewa drapak i wspinaczki będzie szczęśliwy kot.

Nie wszystkie koty od razu zabrać się do ich Drapak jednak. W niektórych przypadkach trzeba doprowadzić kota do drzewa i zapewnić im jakąś zachętę, aby wykorzystać je zanim dotrą wskazówkę. Aby to zrobić spróbować gry z nowym kot na drzewie, może z kilkoma zabawkami. Można zawiesić kocie zabawki z gałęzi drzewa, aby dać mu coś do bat na. Można też zostawić trochę kocimiętka na drzewie, aby przyciągnąć go tam. Albo można zostawić stary element ubrania tam z tego samego powodu.

Nie ma wątpliwości, kot sprawia wspaniałe zwierzę, pod warunkiem, że ma kilka prostych czynności, aby upewnić się, że jest szczęśliwy, dobrze dostosowana kota z dużą ilością rzeczy do zrobienia. Zapewniając mu kota drapak i drapak będzie przejść długą drogę w kierunku upewniając masz szczęśliwy kot.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s