Uncategorized

Plusy i minusy posiadania małej świnki

Plusy i minusy posiadania małej świnki

mała świnia, która ma zdolność do dorastają do 12-16 cali wysokości i może ważyć do 30 z 65 funtów. W momencie narodzin, może ważyć zaledwie 9 uncji, które jest bardzo małe w porównaniu do tradycyjnych puli wybrzuszony świń. Ponieważ jest to mały, wiele osób uważa je za bardzo atrakcyjne. Jednak istnieją zarówno plusy i minusy posiadania tych uroczych zwierzątek w domu. Omówione poniżej są różne aspekty należy wziąć pod uwagę.

Zalety

Ma długą żywotność.

Jeśli jesteś naprawdę szuka stałego towarzysza, świnia filiżanka jest idealna dla ciebie. Jej żywotność waha się od 15 do 20 lat. Jednak trzeba dbać o to, aby upewnić się, że będzie żyć dłużej.

Jest inteligentny.

Pomimo ogólnej informacji zwrotnej, że świnie są głupie, filiżanka świnia jest bardzo inteligentny. Podobnie jak inne zwierzęta, takie jak psy i koty, może też być przeszkolony w obsłudze jego kuwety oraz wykonywać różne sztuczki, które mogą zapewnić rozrywkę.

Jest czuły przez naturę.

to jest naprawdę słodki i czuły, która sprawia, że ​​bardziej atrakcyjne mieć. Potrzebuje twojej miłości i opieki. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu dla niego, a następnie równie dobrze można wybrać inny typ zwierzęcia.

Jest idealny dla tych, którzy mają problemy z oddychaniem lub alergii.

W przeciwieństwie do psów i kotów, świnia filiżanka nie posiada włosy, które mogą powodować alergie i inne problemy z oddychaniem. Ma cienkie włosy, które nie tylko rzucić.

Nie kory lub czynią hałas.

Ponieważ nie kora, nie będziesz miał problemy powodujące zakłócenia do swoich sąsiadów.

Wady

To może być agresywny.

To musi być przeszkolony, ponieważ jej może stać się agresywny, jeżeli nie jest dobrze zdyscyplinowany. Zwierzęta te często również otworzyć dolną część swojej lodówce i spiżarni po prostu w poszukiwaniu pożywienia.

Potrzebuje dużo czasu, miłości i opieki.

Jeśli jesteś bardzo zajętym człowiekiem, świnią filiżanka może nie być odpowiedni dla Ciebie. Trzeba często bawić się z nim, by go nakarmić i go trenować. Należy również kupić mu zabawki, dzięki czemu będzie on rozpatrywany.

Teacup świnia jest bardzo słodkie zwierzę mieć jak zwierzę, a jeśli masz wystarczająco dużo czasu, aby grać i przytulić się z tym słodkie zwierzę, to to prawo domowych dla Ciebie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s