Uncategorized

trzymanie kaczek w domu

trzymanie kaczek w domu

Kaczki są powszechnie spotykane zwierzęta i ptaki społeczne też. Mogą one być łatwo podnoszone przez człowieka. Choć te ładne ptaki boją się człowieka, jest to dość łatwe do podniesienia kaczki. Zwierzęta są jak nasze dzieci, rozumieją język miłości i współczucia. Tak więc, jeśli myślisz o podniesienie kaczki krzyżówki, a następnie kilka wskazówek podanych poniżej może być całkiem użyteczne.

1. umieszczania w sadzach

Klatki są bardzo ważne dla gromadzenia kaczek krzyżówek. To jest zawsze dobry, aby podnieść więcej niż jeden kaczątko ponieważ te zwierzaki społeczne kochają towarzystwo innych. Początkowo te słodkie zwierzęta mogą być przechowywane w klatkach z niektórych materiałów, które mogą być źródłem ciepła dla nich. W przypadku braku ich matki kaczki, kaczki te muszą rosnąć w podobnym i naturalne ciepło, prawda? Te kaczki z ich matki nie potrzeba żadnego źródła ciepła, ponieważ matka ma pełną opiekę nad nimi.

Ponieważ kaczki są podniesione, można je znaleźć porusza się w przedziale czasowym od 2 do 3 tygodni. Te ptaki generalnie wyglądają na ciepło na początku. Po rosną do kaczek w ciągu 4 do 5 tygodni, można zobaczyć, jak porusza się w każdym rodzaju środowiska, zarówno na ciepło lub zimno. Klatka dla jednej kaczki jest na ogół większy rozmiar, który mierzy około 10 sq. Ft.

2. woda
Jeśli kaczki są sami, a potem, trochę woda jest dostarczana do nich. Kaczych bez matki nie umie pływać, ponieważ nie może produkować olej dla ich funkcji, które pomaga im pływać. W związku z tym, musimy być ostrożni, ponieważ te słodkie zwierzaki mogą utonąć. Gdy są one z ich matką, oleje kaczka pióra na jej kaczych i wtedy mogą pływać łatwo. Na kaczki, stawy są najlepsze warunki do pływania. Nawet wtedy, gdy można je pozostawić bez nich, to zawsze dobrze jest mieć sztuczny staw, aby utrzymać kaczki szczęśliwy.

3. Jedzenie
Gra pasza ptak rozrusznika jest również dobre dla nich. Kiedy rosną do kaczek w 5 tygodni, można zmienić swój kanał do paszy gry ptaków hodowców. Można także spróbować specjalnego podajnika kaczki, które mogą być łatwo dostępne w sklepach zoologicznych, które dostarczają surowca dla podniesienia kaczek krzyżówek. Woda pitna może być przechowywany w dużej czystej miski dla kaczek.

4. Schron
Shelter chroni je przed upałem, deszczem, śniegiem i zimnem. Drewniane schronisko można łatwo wykonać dla wygody swoich ukochanych zwierząt.

5. Specjalna opieka
Twoje kaczki potrzebują szczególnej opieki oraz że niektóre poniższe wskazówki mogą być pomocne w podnoszeniu kaczek krzyżówek.

1. Trzeba je wyciągnąć pióra codziennie.

2. Następnie są one wolne poszukiwaniu pożywienia, latanie i pływanie

3. Zachowaj zegarka na kaczki, aby chronić je przed drapieżnikami

4. Czyszczenie klatki jest bardzo ważne

5. Upewnić się, że podłoga dla kaczek nie jest zbyt trudne dla nich chodzić

Więc wreszcie swoje zwierzęta potrzebują dużo żywności, wody, schronienia i opieki też. Dobrze, podnosząc kaczek krzyżówek jest dość ciekawa i można zrobić zakończy opieki nad zwierzętami.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s