psy

Zwierzęta: Co należy wiedzieć o transporcie psa

Zwierzęta: Co należy wiedzieć o transporcie psa

Jest dobrze znanym faktem, że wielu uważa psy jako najlepszego przyjaciela człowieka. Są chwile, jednak, gdy nawet najlepsi przyjaciele muszą rozstać – nawet jeśli na krótki okres tylko raz. Nawet jeśli miłośnicy psów obfitują na całym świecie, są miejsca i sytuacje, które po prostu nie pozwalają na zwierzęta. W takich sytuacjach, po prostu może zostawić swojego psa.

pensjonat staje się coraz powszechniejszym rozwiązaniem dla właścicieli psów w tych dniach. Coraz więcej instytucji zaczynają oferować usługi pokładowe do właścicieli psów. Jednak przed podjęciem decyzji o zostawiaj psa w hodowli, istnieje kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę.

Pierwszą rzeczą, którą należy mieć na uwadze to uruchomić na pokład swojego psa wcześnie. Podobnie jak ich ludzkie odpowiedniki, psy czujesz jakiś lęk separacyjny. Psy, które miały na pokład doświadczenie, zanim zostaną one 5 lat mają tendencję do dostosowania warunków hodowli lepiej, ponieważ mogą one nadal mają wspomnienia z “miotu socjalizacji.”

Wybór odpowiedniej hodowli na pokład swojego psa nie jest temat do żartów. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to szukać lokalnych yellow pages dostępne instytucji pokład, a następnie umówić się na osobiste wizyty w każdym z nich. Ocenić hodowli na podstawie kilku czynników. Ogólny wygląd hodowli jest bardzo ważne. Zwrócić uwagę na czystość powierzchni. Codzienne sprzątanie jest koniecznością w celu zapewnienia zdrowia Twojego psa, gdy jesteś nieobecny. Upewnij się, że nawet jeśli budy posiadać politykę ma odwiedzających (w obszarach, w których trzymane są psy), będziesz mieć szansę przynajmniej widoku, gdzie pies będzie pobyt.

Bezpieczeństwo jest bardzo ważnym czynnikiem. Będziemy chcieli, aby mieć pewność, że Twój pies będzie pod opieką i nie będzie miał szans na ucieczkę. Tendencja dla zwierząt jest szukanie ich właścicieli, gdy nie są okolice. W ten sposób należy upewnić się, że hodowla ma napięty bezpieczeństwa w tej sprawie.

bezpieczeństwo swojego psa jest sprawą najwyższej wagi. Sprawdzić swój obszar pokładową oraz o to, że nie ma żadnych potencjalnie szkodliwe substancje lub przedmioty. Konieczne jest również, aby Twój pies będzie sam w swoim tymczasowym domu. Stres może wynikać z innych zwierząt znajdujących się w hodowli. Boarders powinien mieć solidne przegród pomiędzy nimi. Jest to szczególnie ważne dla samców psów, które mogą być bardziej agresywny niż w innych.

Inne ważne względy dotyczące pomieszczeń mieszkalnych są temperatura, pościel, wentylacji i oświetlenia. Spróbuj wybrać hodowlę z warunkami tak blisko do normalnych warunków życia psa jak najwięcej. Upewnij się, że twój pies jest podawany prawidłowe jedzenie i otrzymał odpowiednią ilość wody. Jeśli twój pies potrzebuje regularnego ćwiczenia, spojrzeć w obiektach instytucji internatem, jak również.

Pozostawienie psa, nawet jeśli tylko na kilka dni, to poważna sprawa. Wybór odpowiedniego hodowlę dla niego lub może ją wziąć kawałek ze swojego napiętego harmonogramu, ale lepiej jest zapewnić swój komfort zamiast go narażać lub jej nadmiernego stresu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s