papugi

Dlaczego Papugi przestać gadać

Dlaczego Papugi przestać gadać

Dlaczego papugi przestać mówić nie zawsze jest problem. Niektórzy ludzie długo na swoich papug przestać mówić, po prostu dlatego, że nieustannie rozmawiać po ich nauczyłem się kilku zwrotów. Papugi są bardzo towarzyskie i chcą się komunikować z innymi członkami swojego “stada” – co oznacza, że ​​ludzie, z którymi żyją. Więc mówienie papuga jest prawdopodobnie bardziej powszechne.

Są chwile, jednak gdy papugi przestać mówić, a potem martwi właściciel chce wiedzieć, dlaczego papugi przestać mówić.

Powody Papugi przestać gadać
Istnieje kilka powodów, dla których papugi przestać mówić. Nie możemy dać pełną listę tutaj, ale jeden z poniższych może zwrócić się do swojej papugi.

1. Niektóre papugi rozmawiają przestać mówić na kilka dni po przybyciu do nowego domu. Są one dostosowując się do tej zmiany. Oni znaleźli się nagle z nowym “stada” w nowym środowisku. Nawet rozmowy papuga będzie czasu, by poukładać w głowie, zanim czuje.
2. Czasem mówią papugi przestać mówić, kiedy są chore. Jeśli papuga było mówić, i zatrzymuje się bez widocznej przyczyny, należy rozważyć kwestie zdrowotne. Być może trzeba zgłosić się do ptasiego weterynarza.
3. Gadające papugi będzie “dąsy” i przestać mówić, kiedy są niezadowoleni ze zmiany zostały dokonane. Może to być po przeniesieniu meble w pomieszczeniu, gdzie papugi spędza większość swojego czasu. Może masz na sobie ciuch papuga nie podoba.
4. Innym powodem rozmowy papugi mogą przestać mówić jest wprowadzenie nowego członka rodziny, albo człowieka lub innego zwierzaka. Papuga musi działać poprzez zmianę i przestaje mówić podczas regulacji.
5. Czasami Talking Parrot został przestraszony, być może przez zwierzę drapieżne. Zwierzę może być na zewnątrz, ale widoczny z klatki papugi.
6. Wreszcie, rozmowy papuga może przestać mówić, jeśli staje się znudzony własnym paplaniny i słyszy kilka słów od siebie. Pamiętaj, że rozmowy papuga do komunikowania się ze sobą. Jest w “obcym” kraju, z dala od tych, które mówią jego językiem i próbuje nauczyć się języka do komunikowania się.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s