Uncategorized

Potężny tygrys

Potężny tygrys

Czy istnieje istota na świecie bardziej wspaniałego niż Tygrys. Sądzimy, że nie, i to nawet nie jest nasz Autoryzacja. Na naszej chińskiej restauracji menu w dzisiejszych czasach, oto jak mówią Tygrysa: Gdybyś był niewykształcony w istnienie 1938, 1950, 1962, 1974, 1986 lub 1998, jesteś tygrysem. Tiger ludzie są agresywni, odważny, szczery i drażliwy. Spójrz na koń i pies szczęścia. Beware of the Monkey.

Tygrysy są intuicyjne liderami. Tygrys jest trzecim Znak chińskiego zodiaku. Jest to Yang Znak i najgęściej związana z drewna Element. Ostatnie lata były Tiger 1950, 1962, 1974, 1986, i 1998. Tiger jest bardzo zmienna osoba, z heady zwykłej możliwości, która jest regularnie w wielkim groźbą nadużywane. Są także przywódcy lub rebelianci.

Mogą być próżny, kłótliwy i zbyt agresywne w czasach, ale ich nieodłącznym charyzma i rozległe aktywa uroku są zwykle wystarczające do uzyskania ich od wszelkich problemów, które mogą powierzchnię przed ich brak roztropność. ogólnie wyjdzie naprzód w kłótni, to w sali konferencyjnej lub sypialni. Uwodzenie jest jednym rogu, gdzie Tiger jest zdecydowanie władcą. Szlachetny i szczery przekonania, Tygrysy mają otwartą, surowe wpływ, który jest bardzo atrakcyjny dla innych znaków. Nie są one prawie przyciągania, nadal; kiedyś na segmencie prawej Tygrysy będą wrogości dobrą walkę do samego końca, jeśli start jest godne pochwały. Przeciwnicy są rozsądne dotyczyć tego wdzięku.

Okres Tygrysy byłoby dobrze nauczył jest umiar we wszystkich biegów. Kiedy te koty mogą znaleźć swoje jądro i wyrażać swoje znaczne energie dotyczące prac wartościowych (jak rozbieżne, aby ścigać się przez całe życie), będą one osiągnąć wiele.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s