psy

niezbędne akcesoria dla psów

niezbędne akcesoria dla psów

Jeśli uzyskanie nowego psa lub szczeniaka, istnieją pewne artykuły dla psów, które trzeba będzie wcześniej swój przyjazd ze zwierzęciem Dom.

Niezbędne akcesoria dla psów

  • Woda Bowl – upewnij się, miseczkę na wodę jest na tyle wytrzymały, tak nowego szczeniaka lub psa nie będzie domina go podczas picia. Tanie te wykonane z tworzyw sztucznych nie są wystarczająco dobre, a jeśli masz jeden, prawdopodobnie będziesz musiał rozdać trochę więcej pieniędzy na lepszy później.
  • Food Bowl – Podobnie jak miski wody, misy również musi być wystarczająco wytrzymały, aby umożliwić Ci szczeniak jeść w ruchu w każdym miejscu
  • smycz – Konieczne będzie regularne chodzenie smycz i może również rozważyć smycz długości treningu (ołów) lub smycz
  • Colla r – upewnić się, że kołnierz ci ​​ uzyskać jest wystarczająco duża, więc kiedy Twój szczeniak wyrasta nie trzeba, aby uzyskać inną
  • Dog Food – Wasza powinien zwrócić się do hodowcy które można dostać psa z (lub schronienia) jaki rodzaj żywności pies jest włączony. Jeśli chcesz, aby zapewnić psu z innej marki karmy dla psów, a następnie wymieszać z nową karmę ze starym jedzeniem powoli. Jeśli zaczniesz dając psu inną markę pokarmu od razu, on lub ona nie może go jeść.
  • A weterynarza – Zawsze należy wybrać weterynarza, że ​​są wygodne, zanim pojawi się szczeniaka. Po tym wszystkim, Twój pies będzie musiał szczepień w pierwszych kilku miesięcy i co roku po tym.
  • Zabawki – Zabawki są koniecznością dla psów zwłaszcza szczeniąt. Są one nie tylko zabawa, ale jeśli nie dają szczeniaka z zabawkami, mogą skończyć się zniszczeniem domu z nudów.

Należy pamiętać, że jest to absolutne minimum co pies zaopatrzenie powinieneś dostać, zanim pojawi się nowy szczeniaka lub psa.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s