koty · psy

Psy czy koty – które są bardziej skłonne do zabawy?

Psy czy koty – które są bardziej skłonne do zabawy?

Plusy dla psów: Ze względu na chęć psa do słuchania, mówiąc po prostu: to pozwala na wykonywanie działalności więcej zabawy z nimi, a to może być o wiele więcej zabawy dla niektórych ludzi. Można nauczyć psa nowych sztuczek, jak siedzi, przewraca się i grając martwe; z których wszystkie są zabawne dla ciebie i twojej rodziny, aby zobaczyć. Psy też lubią chodzić na spacery w parkach jakiegoś zdrowego wysiłku, lub zagrać w ekscytującą grę pobrać. Niewątpliwie, psy są bardzo zabawne zwierzęta i większość zabawy pochodzi od właściciela interakcji ze swoim zwierzakiem, w przeciwieństwie do kotów. wytłumaczę poniżej.

Wady dla psów: Zabawa wynika z energicznym i przyjaznym nastawieniem, czyli dokładnie tam, gdzie psy Excel. Jeśli szukasz zabawy zwierzaka wtedy psy rzadko zawodzi. Nie ma prawdziwych wad przychodzą na myśl w tym dziale.

Plusy dla kotów: koty, mimo ich rzekomej wyrafinowany zachowaniu, są urzeczeni najprostszych rzeczy. Jeśli podniesiona kotek wcześniej, pierwszą rzeczą, która wyróżnia się jest ich zdolność do rozpoznania siebie absolutnie wszystko. To kota self-rozrywkowy, który jest tak fascynujące i zabawne do oglądania.
Moje koty atakują niewinnych dywany, przewracając się do wewnątrz i szarpiąc futrzany maty tak, jakby była żywa. Będą również ścigać własne ogony w kółko, dopóki nie dostać zawrotu głowy, a wtedy oni zatrzymać się na kilka sekund i zrobić to wszystko jeszcze raz! Koty będą łodyga błędy w domu, chowając się za osłoną i metodycznie stymulacji się w kierunku niczego owadów, wtedy przykucnąć, wstrząsnąć swoje pośladki iz powrotem, aż wreszcie kończąc na błędnym Pounce. To zabawne, aby zobaczyć, a będziesz zaskoczony, jak skuteczne są koty eliminacji błędów.
Jeśli chcesz wziąć udział do zabawy i interakcji z kotem, można. Wszystko czego potrzebujesz to jeden kawałek sznurka. Poważnie, koty nie mogą oprzeć się możliwość zagrania z kawałkiem sznurka. Nawet jeśli było obudzić kota w środku nocy, a oni widzą ciąg poruszając energicznie przed nimi, oni od razu stać na jawie i rozpocząć odtwarzanie z niego.

Wady dla kotów: Chociaż koty będą bawić się z prostych rzeczy, będziesz mieć twardy czas zachęcając do nauki żadnych sztuczek. Albo chodzić na spacery. Albo grać z rzeczy, które nie są łańcuchami lub ekwiwalenty smyczkowych. No cóż!
Wnioski: Dwa różne style zabawy w pracy tutaj. Psy są bardziej skłonni do nauki i zabawy z ich właściciela, a to zabawne. Koty z drugiej ręki, są bardziej skłonni do bawią, która jest zabawa dla właściciela do oglądania.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s