kanarki · papugi

Problemy z upierzeniem kanarka i papugi

Problemy z upierzeniem kanarka i papugi

W niewoli ptak sierść jest niewidzialny wróg obu ptaków i ludzi. Te minuscule płatki martwego naskórka ustąpić miejsca nowszym, zdrowszą skórę. I patrząc na wielki obraz, to jest dobre dla Twojego ptaka. Jednak ciągle wysyłając taką ogromną ilość pyłu w powietrzu może spowodować, że powietrze staje się niezdrowe. Oto 5 rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować sierść i zachować zdrowe powietrze.

Oferta Ptak Wanny — Kiedyś spotkałem panią, która opisana kąpiel ptaków, rzucając trochę wody w powietrzu i działa spod niego. Mimo, że może wydawać się dość dokładny opis tego, co czyni Cię zwierzę, ptak oferując możliwość oczyszczenia się z ciepłą wodą jest jednym z najlepszych sposobów, aby pozbyć się łupieżu, zanim będzie mogła stać się w powietrzu.

Niektórzy kochają mieć miskę z letnią wodą umieszczonego w klatce do kąpieli. Inni mogą korzystać z prysznica z wami z miną Okoń prysznicową. Ciśnienie wody powinno być ustawione na zaparowania, tak aby nie przestraszyć lub ranią swoje skrzydła. Jesteś najlepszy sędzia, która metoda Twój przyjaciel ptaków będą mieli lepiej.

Kąpiel powinna odbywać się na początku dnia w celu umożliwienia całkowitego wysuszenia przed wystąpieniem niższych temperaturach nocy. W ten sposób unika się ryzyka przeziębienia. Skontaktować się z lekarzem weterynarii za najzdrowszy częstotliwości.
Regularnie czyścić klatki — Kompletny czyszczenia przynajmniej raz w miesiącu będzie naprawdę pomóc oczyścić powietrze. Cząstki mogą trzymać się prętów klatki, od spodu dachu klatki oraz żerdzi i innych zabawek. Biorąc klatkę na zewnątrz do czyszczenia i odkażania usunie cząstki, które są niewidoczne dla oka. Dezynfekcja klatkę zabije bakterie i wirusy, które często przyłączają się do cząsteczek, które mogą i często są łatwo wdychane.

Kontroluj swoje numery i wykonać staranny dobór —- Jeśli przeznacza niewielką przestrzeń dla pokoju ptaków, zachować numer, który przyjmują małe. Zbyt wiele w ciasnym obszarze sprawia, że ​​warunki życia prawie niemożliwe, aby zachować zdrowie. Jeden lub dwa ptaki zrobić mądrzejszy decyzję.
I podczas gdy wszystkie ptaki stworzyć sierść, istnieje proszek dół ptaki takie jak kakadu, Szarych afrykańskich i nimfy, które upuść biały proszek, jak również. Jeśli nadal w procesie podejmowania decyzji, uważnego zastanowienia się, czy chcesz dodać do oczyścić z ptakiem, który generuje pył ptaków, a także sierść.

Czyste Smarter — Myśl jest tu pułapka zanieczyszczeń zamiast wentylatora je w powietrze. Oznacza to, wycieraniu i wilgotnej powierzchni wycierania zamiatanie lub odkurzanie raczej. Zawsze próżniowy z myjką, która wychwytuje zanieczyszczenia bezpiecznie, nie pozwalając im uciec. Wyposażanie pokoju z łatwą do czyszczenia powierzchni, takich jak dachówki, drewniane podłogi, żaluzje, okiennice i łatwy w czyszczeniu tkanin i mebli pomoże.

Filtr Powietrze — ty ile aktywnie usunięcia cząstek stałych z powietrza, zanieczyszczenia będą kontynuować budowę w powietrzu i zrobić grube powietrze dla Ciebie i Twojego ptaka oddychać. Dla swojego zwierzaka może to oznaczać drożność dróg oddechowych, które często prowadzą do chorób i infekcji, które jest trudne do odwrócenia. Dla ludzi wzrost cząstek zawieszonych w powietrzu powoduje flare up dla osób cierpiących na alergie i astmę i może powodować problemy z oddychaniem, aby rozpocząć.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s