kanarki · papugi

jak zmniejszyć kurz w klatce z kanarkiem czy papugą

jak zmniejszyć kurz w klatce z kanarkiem czy papugą

Życie z ptakiem oznacza, że ​​podlegają znacznie większej liczby cząstek stałych w powietrzu niż w domu bez ptaka. Cząstki te obejmują skrzydło kurz z proszku dół papug afrykańskich takich jak Greys, kakadu, nimfy i Amazonek.
Dodaj sierść, że każdy ptak produkuje oraz dodatkowa ilość cząstek Ptasie produkowane codziennie jest znacząca. Oto 5 sposobów dosłownie utrzymują sierść i kurz dół w powietrzu.

ciągłej filtracji — Biorąc cząstek z powietrza, zarówno związanego ptaka domowego i normalnych cząstek jest ważny zarówno dla ptaków i ich właścicieli. A ponieważ jest to problem w postaci cząstek, najlepszym rodzajem filtracji jest wysoka wydajność cząstek aresztowania (często skracane do filtracji HEPA).
Jak sama nazwa wskazuje jest to niezwykle skuteczny w usuwaniu cząstek jako małe mikronów as.3 z wydajnością 99,97%. Oznacza to, że na każde 99,997 10,000 cząstki są usuwane z powietrza. I tego typu filtra jest wszechogarniająca więc byłoby również usunąć normalne zanieczyszczenia gospodarstwa domowego, takich jak kurz, roztocza, pleśń i zarodniki pleśni, sierść i od innych zwierząt, aby wymienić tylko kilka. Niestety, są one na ogół znajdują się w najczystszych domach, chyba że powietrze jest filtrowane.

Czyszczenie Regularnie — Harmonogram regularnego czyszczenia znacznie zmniejszyć ilość substancji drażniących, które mogą być wdychane. Zmniejszając w ten sposób drażniących sprawiają, że pokój będzie bardziej przyjemne miejsce być, zwłaszcza dla tych, którzy są wrażliwi na sierść i proszku.

Czyste Smarter —- Starannie wybierając meble w pokoju ptaka może ułatwić czyszczenie i bardziej wydajne. Tapicerka, zabiegi okna i podłogi, które można przetrzeć czyszczone są najlepsze. Tkaniny i dywany sprawiają, że trudno, aby usunąć cząstki i umożliwiają codzienne aktywności, aby kontynuować wysyłanie ich z powrotem w powietrze. Czyszczenie na mokro gromadzi więcej gruzu, wysyłając go mniej w powietrzu.
Wybierz ptak Ostrożnie — To nie jest zbyt pomocne, jeśli już zakochał się i przyjął ptaka.

Ale jeśli planuje dodać do rodziny z innym ptakiem, robi trochę badań najpierw może pomóc zdecydować się na rodzaj ptaka, która może produkować mniej kurzu.
Ograniczenia liczby —- Niektóre ptaki potrzebują innego ptaka służyć jako towarzysz oprócz swoich ludzi towarzyszy. Jednakże, można znacznie zmniejszyć ilość cząstek starannie rozważa, ile ptaków swoją przestrzeń może obsłużyć. A poprzez umieszczenie pułap liczby pierzastych przyjaciół do wyboru, automatycznie zmniejsza kurz i sierść dostępne do wysłania w swoim powietrzu

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s