papugi

charakterystyka papug kakadu

charakterystyka papug

Uroda papug – Ich śnieżnobiałe upierzenie sprawia wspaniałe i uderzający kontrast z ich dziobów i ciemnych oczach i szarych lub czarnych stóp. W locie są jak słońce, jak pokazują spód z ich piórami, które są w kolorze żółtym. Ale chyba ich najbardziej niesamowite cechą jest ich grzebieniem. Zazwyczaj jest ona utrzymywana płasko na głowie, ale po wyciągnięciu tworzy półkole pięknych piór nad głową, podobnie jak parasol. Oni są naprawdę eleganckie istoty czy są pływające lub zawieszony na palcu.

Czuły Osobowość znany ze swojej wielkiej miłości do i zdolność do wiązania się z ich ludzi, często są one dokładnie opisane jako przytulanki. Kochają fizyczny kontakt ze swoimi ludźmi i trzeba to kilka godzin dziennie, aby pozostać emocjonalnie zdrowe. Są idealnymi towarzyszami dla kogoś, kto ma dużo dziennego czasu i energii, aby poświęcić. Jeśli Twój styl życia nie pozwala, aby spędzić co najmniej 2 godziny dziennie z Kakadu, należy rozważyć inny ptak, który jest mniej wymagający od swojego czasu, uwagi i uczuć.

Papugi kakdu są bardzo inteligentne ptaki, które są zdolne do uczenia się i wykonywanie różnorodnych sztuczek. Krótkie, codzienne treningi przynieść najlepsze rezultaty. Twoja konsekwencja i cierpliwość zaprocentuje nie tylko sztuczki, że kakadu będzie chętnie wykonują dla rodziny i przyjaciół, ale również w zaufaniu i kochającą więź, że ta codzienna dbałość stworzy między wami. Są tak wyszkolić, że są one często opisywany w swoich występów w cyrku i zoo! Więc nie masz go, niebo jest naprawdę limitu, co mogą osiągnąć.

Entuzjastyczne Eaters-Uwielbiają jeść i nie są szczególnie wybredny jeśli chodzi o to, co jedzą. Nadal zależy od ciebie, aby zapewnić dobrze zbilansowanej diety, aby pomóc im utrzymać silne, zdrowe i szczęśliwe. Zdrowa dieta powinna zawierać stały dopływ czystej wody, wysokiej jakości pelet diety jako baza uzupełnione świeżych organicznych warzyw, kiełki, a mniejsza ilość owoców i orzechów. Niektóre nasiona owoców są toksyczne dla kakadu więc skontaktować się z lekarzem weterynarii przed karmieniem. Uzupełnieniem diety ze sporadycznym żywności stołowych takich jak małe kawałki gotowanych lub dokładnie gotowane jajecznica, twaróg i małe kawałki gotowanego mięsa, makaronów i krakersy. Zapewniamy urozmaicone ramach tych wytycznych, aby utrzymać zainteresowanie ptak za wysokie w czasie posiłku.

Long Life Span-Jeśli szukasz całe życie towarzysza, Kakadu ma jeden z najdłuższych przęseł życiu każdej Parrot. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą żyć 80 lat lub więcej. Teraz to przyjaciel na całe życie!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s