Uncategorized

Dzieci i zwierzęta

Dzieci i zwierzęta

Kiedy moja córka, mój pierworodny, sześć tygodni, przywieźliśmy do domu szczeniaka owczarka niemieckiego, pieprz. Szczeniak był czarny przycięte w kolorze srebrnym, a ona i moje dziecko zakochał się ze sobą bezpośrednio. Gdy dorastali razem, stały się one bliżej przyjaciół. Jednak ściśle nadzorowane je razem przez pierwsze dwa lata. Raz po raz, pieprz udowodnił, że nie zaszkodzi “swoją” dziewczynę i trenowaliśmy naszą córkę, aby nie zaszkodzić psa nawet przypadkowo.

dzieci w dowolnym czasie, czy dzieci i zwierzęta są razem, należy zwrócić uwagę, że nie rani innych. Oba muszą być przeszkoleni, aby traktować się nawzajem z szacunkiem i troską. Kiedy niemowlę lub dziecko są w kontakcie ze zwierzęciem, powinny być nadzorowane.

Kolejnym punktem, aby pamiętać podczas mieszania niemowląt i dzieci ze zwierzętami jest ich, gdy jeden lub oba są głodne lub zmęczone rozdzielić. Jeśli dziecko lub zwierzę jest podrażniona, głodny lub zmęczony, są możliwe i prawdopodobne, łagodzi i niewłaściwe działania.

Dzieci i zwierzęta mogą być dobrymi towarzyszami dla wielu lat, jeśli są przeszkoleni, aby mieć działanie ochronne od siebie. Dobre maniery jest koniecznością ze strony każdego z nich.

Pieprz i moja córka wzięła drzemki razem. Pieprz to daj mi znać, kiedy jej dziewczyna była w tarapatach, czy zagrożona przez grzechotka węża, który trafił do stoczni lub spróbuj mojej córki do ucieczki stoczni wspinając się przez ogrodzenie. Gdy dwa chłopców dodano do mieszaniny, pieprz akceptowane także je i traktuje je jako jej kosztów. Jednak upewnić się, że chłopcy traktowali psa z troską i życzliwością, too.

Dziwne zwierzę nigdy nie powinien być pozostawiony z dzieckiem. Zwierzę, które nie zostały przeszkolone się wokół dzieci nie powinny być pozostawione z dzieckiem. Każdy dorosły, który nie stosuje się zdrowym rozsądkiem nie powinno mieć dziecko lub zwierzę.

Większość problemów, które występują, gdy zwierzęta i dzieci są razem są wynikiem niedbalstwa ze strony dorosłych. Zdrowy rozsądek powinien powiedzieć dorosłemu, kiedy należy unikać sytuacji. Ale czasem zdrowy rozsądek wydaje się iść AWOL gdy dorośli mają zwierzęta i dzieci. Tylko dlatego, że pies lub kot są dobrze wychowane wokół jego właściciela i / lub innych osób dorosłych, nie oznacza to automatycznie dostosuje się do bycia wokół niemowlęcia lub dziecka.

niemowląt i dzieci mogą być razem i być “przyjaciółmi”, jeśli oba są przygotowani, aby być blisko. Nadzór i szkolenia są moszczu do sukcesu.

Gdy Pepper końcu zestarzał i chromi, wymagając jej się odłożyć, cała rodzina straciła przyjaciela.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s