psy

Tresura psów – Kary

Tresura psów – Kary

Istnieje wiele różnych kary za uzyskanie psa nauczyć się różnicy między dobrem a złem, i istnieje wiele trenerzy pies, który powie, że ich metoda jest najlepszym sposobem, albo że inny rodzaj kary. Czy to pozytywny lub negatywny karę, jest lepsza niż metoda używasz teraz. Psy potrzebują karę, aby utrzymać je w porządku i aby uczyć ich tego, co jest dopuszczalne, a co nie jest, bez jakiejś formy kary nie byłoby sposobem na pokazanie swojego psa te rzeczy, a nie sposób ich szkolenia.

Istnieją dwa rodzaje kary za swoimi psami; istnieją pozytywne i negatywne kary kary. Pozytywne kary są karami, jeśli pies daje coś, na przykład dając holownik na smyczy lub korekty werbalnej. Negatywne są kary, gdy coś zabrać twój pies potrzebuje i oczekuje takich jak traktuje lub zabawek lub posiadające psa zostać zabrane.

Jestem mocno wierzy, że pozytywne kary powinny być stosowane tylko w umiarkowanych ilościach lub wcale, może dojść do poważnych obrażeń bezpieczeństwa i zdrowia psa o ponad używania lub niewłaściwie używając pozytywny karę. Nie ma ćwiczeniem psa we wszystkich witryn, które nie mogą być realizowane za pomocą negatywnego karę. Ze względów bezpieczeństwa pies będę mówić tylko o negatywnych kar i kar dla psów, które używam i są w pełni bezpieczne dla psów. 9 razy na 10 pozytywnych kar powodować pies reaguje w podobny sposób wobec innych osób lub właściciela. Jeśli masz zamiar użyć pozytywny kara jest wysoce zalecane przed wykonaniem tak, aby skonsultować się z profesjonalnym trenerem psów. Najbardziej popularne i jedne z najlepszych negatywnej kary są wymienione poniżej i powinny być wykonywane w ciągu 10 sekund od zbrodni popełnianych mieć żadnego wpływu i uniknąć nieporozumień

Time out:

Zabierz psa do pokoju odcięty od innych członków rodziny i wszelkie uwagi na krótki okres czasu.

zabrać zabawki:

zatrzymać psa z konieczności żadnych zabawek, przez krótki okres czasu.

Ignoruj ​​psa:

zupełnie ignorować psa przez okres czasu tak, że nikt nie uwagi, zamieszanie lub kontaktu wzrokowego.

Brak traktuje:

Nie dawaj psu smakołyk musiałby normalnie miał za dobre zachowanie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s