kanarki · papugi

Ptak Kurz i Ty – 3 sposoby aby pył nie był szkodliwy

Ptak Kurz i Ty – 3 sposoby aby pył nie był szkodliwy

pyłu Ptak jest proszkiem jak substancja, że ​​niektóre ptaki wytwarzają zachować ich piór miękkie iw dobrym stanie. Ptaki, które produkują tego rodzaju proszku są odpowiednio nazywane proszku dół ptaków. Należą kakadu, Szarych Afryki, nimfy, a niektóre Amazonki. Pył z Amazonii jest mniej zauważalne, że od innych, ponieważ jest ciemniejszy niż biała i pozostaje niezauważone. I kurz skrzydło jest tylko jednym z wielu gatunków ptaków pyłu generować.

Jeszcze bardziej niż bycie ból w szyi, aby oczyścić pył ptaka powoduje ogromny wzrost cząstek w swoim domu dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, a to może przeliterować złe wieści. Oto 3 sposoby to uciążliwe mogą stać się zagrożeniem.

zatkane kanały powietrzne -Birds mają niezwykle wydajne układ oddechowy i to zarówno dobre i złe wieści. Zasadniczo, mimo że ich drogi oddechowe są małe rurki te podejmują powietrze bezpośrednio tam, gdzie trzeba iść. Ale dlatego, że ich drogi oddechowe są tak małe, są one łatwo zatkane.

Gdy ptaki w niewoli są zmuszeni oddychać powietrzem, które jest gęsta sierść i kurz, jak również innych normalnych zanieczyszczeń domowych, to prawie zawsze prowadzi do choroby i zakażenia. To skraca żywotność twojego ptaka znacznie.

Wrodzona zachowanie jest dla ptaków, aby maskować objawy choroby lub słabości. Jest to wbudowany mechanizm obronny, który utrzymuje je przed atakami w środowisku naturalnym. Niestety takie zachowanie nie zmienia się, gdy są w niewoli. Będąc w stanie ukryć problemy z ich ludzi pozwala na postęp choroby, wiele razy, dopóki nie jest mało lub nie ma szans na zlecenie ich odzyskać nawet z pomocy lekarskiej.

ptak hodowcy za Lung —- Jest to choroba, która dotyka ludzi. Zaczyna się, gdy pył wysuszone odchody jest wdychany. Początek objawów występuje dość gwałtownie, zwykle w ciągu 6 godzin. Objawy to gorączka, dreszcze, suchy kaszel i ból w klatce piersiowej. Mimo, że jest to zjawisko rzadkie i tylko czasami śmiertelne, te statystyki będą służyć jako bardzo mało komfort, jeśli przez instytucje tego warunku imię i nazwisko zostanie dodany do listy rzadkich przypadkach lub okazjonalnych numery śmiertelności.

alergii i astmy wyzwalania — Ludzie, którzy cierpią w powietrzu alergie są zazwyczaj nadwrażliwość na różnych cząstek. Są na ogół obejmują normalne typy drażniących znajdujących się w domach, takie jak kurz, roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i sierść zwierząt domowych. Dodawanie kolejnych cząstek w powietrzu z pierzastego przyjaciela (który jest zakurzony) zazwyczaj zwiększa alergii i astmy flary ups do niewygodnej poziomie. I w tym momencie wielu z nich jest zmuszony do dokonania wyboru między bolesną ptaków i ich zdrowie.

Więc co jest rozwiązaniem dla kochających ptaka, który produkuje tony kurzu, ale utrzymanie swoje zdrowie też? Odpowiedź jest wysoka sprawność cząstek zatrzymania (lub HEPA) filtracji. Korzystanie z filtra powietrza, które mogą niezawodnie i stale czyste powietrze dla Ciebie, ptak, i twoja rodzina pomoże zapewnić długie i szczęśliwe życie za was wszystkich.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s