Uncategorized

zwierzęta dla dzieci autystycznych

zwierzęta dla dzieci autystycznych

Większość dzieci kochają zwierzęta i chcą mieć zwierzęta. Dotyczy to również dzieci z autyzmem. Zwierzęta mogą być wspaniałym dodatkiem do rodziny, ale może stwarzać problemy, a czasem będzie trudniej na zwierzę niż członków rodziny. Czy jest to wskazane?

Przed myślenie o zakupie zwierzaka dla rodziny z dzieckiem autystycznym, wskazane jest, aby wziąć pod uwagę, jakiego rodzaju zwierzę robi rodzina chce w ich domu. Na przykład, czy to będzie pies, kot, ptak, chomiki, co dokładnie jest zwierzę będzie? Poza tym rodzina powinna omówić opiekę nad zwierzęciem, koszt, to, że jest to zwierzę kryty, odkryty pet, który będzie miał obowiązek dbać o zwierzę. Będzie to rodzinny wspólnego wysiłku, gdzie wszyscy członkowie rodziny będą po kolei i dzielenia obciążenia opiekę nad zwierzęciem, w tym dzieci z autyzmem.

Osoba, która cierpi na autyzm w rodzinie, może kochać zwierzę, ale może nie być w stanie wziąć odpowiedzialność za opiekę nad zwierzęciem. Innymi słowy, wziąć psa na spacer, jeśli jest to pies, nakarmić zwierzaka, oczyścić szczątki zwierzęcia i śmieci, które gromadzi się, pozwalając zwierzęciu wewnątrz domu lub na zewnątrz domu do ćwiczeń i świeżego powietrza.

Istnieją pewne zwierzęta, które wymagają więcej opieki i uwagi niż inni. Jest to prawdą w stosunku do posiadania kota jako zwierzę wersety psa jako zwierzę domowe. Psy zazwyczaj wymagają więcej uwagi i opieki niż koty robić. Jest to dobry pomysł, aby wziąć pod uwagę, kto będzie w domu w ciągu dnia ze zwierzęciem. Ponadto, co z podróży czy na wakacjach, będą zwierzę móc podróżować z rodziną, albo trzeba będzie zatrudnić kogoś? Czy zwierzę dostosować się do podróży lub opieką kogoś innego?

Zwierzęta w rodzinie z autyzmem może być bardzo terapeutyczne i może zachęcić dziecko autystyczne mają obowiązek, zgodnie z instrukcjami, kocham zwierzaka z uściski, pieszczoty go , rozmawiając z nim, płacz i wyrażania emocji zwierzęcia, że ​​nie może zrobić z innymi członkami rodziny. Konieczne jest, aby zdać sobie sprawę, niektóre dzieci z autyzmem wyświetlania wybuchy gniewu i napady złości. Ponieważ tego rodzaju zachowanie w dzieci autystycznych, trzeba pamiętać, że posiadanie zwierzaka w domu może być celem dla tego rodzaju zachowań. Jest mądry, nie tylko myśleć o rodzinie o zwierzaka z dzieckiem, który ma autyzm, ale biorąc pod uwagę, w jaki sposób zwierzę będzie dostosować i mieć wpływ na dziecko, jeśli on lub ona ma wybuchy złości lub napady złości. Zwierzę nigdy nie powinny znajdować się w niebezpieczeństwie z dzieckiem obecnego jeśli to nastąpi.

Zabierz swoje dziecko i członków rodziny do różnych sklepach zoologicznych można znaleźć inne rodziny, którzy posiadają i dbać o zwierzęta, aby ocenić, czy dziecko autyzm jest odpowiedzią na różnego rodzaju zwierząt w pozytywny sposób. Kup pluszaka, który wygląda i jest tego samego rodzaju zwierzaka ty i twoja rodzina chce jako część domu. Weź pluszaka i praktyki i pokazać dziecku, czego się spodziewać, gdy zwierzę wraca do domu jako stały zwierzaka. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na zakup psa, kupić mały smyczy, niektóre dania dla karmy dla psów, pokaż dziecku, gdzie pies ma zamiar spać, praktyka biorąc wypchane zwierzę na spacer ze smyczy, praktyki mające nadziewane pet pić wodę i jeść z naczyń, niech dziecko wie, psy szczekać, warczeć, koty meow, czasem pazur meble, wspinać się i skakać. Sprawiają, że zabawa część dzieci z autyzmem, więc on lub ona staje się świadomy tego, co się spodziewać, jeśli zwierzę jako zwierzę domowe, doprowadza się do domu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s