Uncategorized

Najniższe koszty utrzymania ZWIERZĘTA

Najniższe koszty utrzymania ZWIERZĘTA

Psy i koty są wielkie zwierzęta, ale wymagają bardzo dużo pracy, aby zachować je zdrowe, szczęśliwe i dobrze dostosowane. Żywność, schronienie, koszty weterynaryjne, plus czas, uwodzenie i cokolwiek dodatki wliczeniu mogą naprawdę szybko, dzięki czemu niektórzy ludzie pytanie, czy posiadanie zwierzaka jest naprawdę warto na dłuższą metę. Dla niektórych osób, lekcje, że dziecko uczy się poprzez udział PET są warte dużo, ale nie tak bardzo jak w celu podniesienia psów lub kotów, a więc mniejsze, prostsze zwierzę jest rozwiązaniem, które poszukują. Ale jakie są najlepsze wybory?

Chociaż myśl dadzą wielu ludzi dreszcze, rodzina gryzoni oferuje sporo ładne, opcje startowe domowych. Są to stosunkowo łatwe do utrzymania, nie zajmują dużo miejsca, a jeśli obchodzić ostrożnie może być rzeczywiście bardzo czuły. Świnki morskie są prawdopodobnie najbardziej popularne w grupie, a także z ich nieco większych rozmiarów, może być łatwiejsze dla dziecka w obsłudze. Oni potrzebują codziennie witaminę C, ale można dostać się, że ze świeżych owoców i warzyw. Pozostałe opcje są szczury, myszy, chomiki i myszoskoczków. Każdy z nich ma swoje zalety, jak również swoje wady, więc wykonać badania przed wniesieniem zdobycie gola.

Jeżeli gryzonie wciąż brzmi jak zbyt dużo pracy dla Ciebie, należy rozważyć jaszczurki lub małe grupy węża. (Oczywiście, z wężami, będzie nadal mieć do czynienia z gryzoniami, ale jako źródło pożywienia.) Nie bardzo czuły, lub interaktywne, te zwierzęta są interesujące do oglądania i wystarczy minimalne ręce starannością pozostają zdrowe. Oni potrzebują specjalistycznej diety i całkiem intensywne siedliska, więc koszty mogą być problemem w ich przypadku. I pamiętaj, że im większy wąż, tym większy dom będzie musiała żyć.

Małe ptaki są dobrym wyborem, ale nadal są dość zaangażowane w utrzymanie Scale potrzebnych klatkach sprzątane codziennie, świeże jedzenie i wodę, a czasami może być niemożliwe, by oswoić się. Ale dla dziecka, które jest bardziej intencyjny na zasadzie oglądania ich zwierzaka, a nie głaskać je, ptak jest perfekcyjnie wyborem.

Prawdopodobnie najlepszy, niskie koszty utrzymania zwierzę jest ryba. To prawda, że ​​ryby nie będą chodzić ze sobą lub jeść brokuły pod stołem, ale są piękne do oglądania, ponieważ w ich pływać o zbiorniku i jest niekończącym wachlarz akcesoriów, które można dodać do swojego zbiornika. Każdy nowy dodatek będzie witany z ciekawości, a dziecko może zobaczyć, które elementy wydobywa największą aktywność w ich ryby. Codzienne karmienie, podawanie tabletek lub co tydzień jest o jedynej prawdziwej konserwacji dobry zestaw aż będzie wymagać. Minimalizacja początkowy wydatek z wyboru zbiornika poprzez zakup wielu przedmiotów używanych, i jak zawsze upewnij się, że wiesz dokładnie, co przynoszą do domu. Pamiętaj, że niektóre zwierzaki jeść wszystko w zasięgu wzroku, w tym własnych współlokatorów!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s