Uncategorized

Zwierzęta i Boże Narodzenie

Zwierzęta i Boże Narodzenie

Niektóre zwierzaki stać się częścią rodziny. Otrzymują prezenty i specjalne smakołyki i dania na Boże Narodzenie i inne święta, tak jak inni członkowie rodziny zrobić.

Mieliśmy Keeshond, że musiał mieć swój prezent do otwierania na Boże Narodzenie rano. Jeśli tego nie zrobił, chciał ukraść prezenty cudzych. Z własnej teraźniejszości, siadał, gdzie każdy może oglądać i otwórz go. Potem spoczywa jego dar i oglądać reszty rodziny otwartej nich.

miałem kotów, które lubił grać z zużytych taśm i opakowań. Oni nie wydają się martwić o prezenty pod choinką lub przed rozpakowany, ale potem, koty mieliśmy ubaw. Jeden problem odkryliśmy, gdy jeden z kotów dostał głowę złowione w pętli uchwytem worka prezentów: Niektóre koty pokaleczyć próbuje dostać coś od szyjach. Dlatego stał się ostrożny żadnej pętli, że koty mogą znaleźć.

Nasza rodzina dozwolone nasze zwierzęta do “akcji” na posiłek Bożego Narodzenia przez odkładając kawałek indyka lub szynki dla nich. Jeden kot cały czas próbowali znaleźć czekoladę, choć i my zachowaliśmy biorąc ją i ukrywając go: Czekolada jest niebezpieczna dla zwierząt do jedzenia. Ponadto, dzięki czemu zwierzęta nadmiernie jeść i jeść żywności bogatszy niż oni są przyzwyczajeni do jedzenia spowoduje ich mieć bóle brzucha, tak samo jak z osobą.

Rośliny świąteczne rozjaśnić domu, ale niektóre są trujące dla zwierząt. Pointsettias, na przykład, nigdy nie powinny być tam, gdzie kot lub pies mógł skubać na nim.

Koty, które korzystają mrugnięcia zwisające elementy mogą zniszczyć choinkę, nie tylko bałagan i rujnuje dnia, ale być może także raniąc sobie lub dziecko. Jeżeli nie można wyszkolony, to każdy drzewa powinny być umieszczone w pomieszczeniu lub w miejscu, które kota nie osiąga on.

Boże może być i powinna być zabawa dla ludzi i ich zwierzęta. Trochę przygotowania i myśli mogą się sukcesem dla wszystkich zaangażowanych święto.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s