koty · psy

Przytulić psa i kota, aby utrzymać je zdrowe

Przytulić psa i kota, aby utrzymać je zdrowe

Zwierzęta są ważną częścią naszego życia, czy jego psa, kota, ptaków, ryb, chomika lub jaszczurki są częścią naszego dnia na dzień życia. Podobnie jak nasze zdrowie i nasze rodziny zdrowia musimy dbać o nasze zwierzęta zdrowia też. Nie mogą nam powiedzieć, kiedy są chore lub ranienia musimy zrozumieć, że bez słów z naszego zwierzaka.

Jak można stwierdzić, zwierzę jest chore? Dla psów i kotów byłoby akcent do nosa, aby sprawdzić, czy jest zimno i mokro. Jeśli nie jest zimno i mokro zwierze może być chory. Ale czasami nawet jeśli ich nos jest zimno i mokro, że nie może się czuć dobrze. Podobnie jak ludzie zwierzęta mogą czuć się w dół i po prostu leżeć dłużej niż zwykle. Czasem pójdą się przez siebie, jeśli nie czują się dobrze, nie zawsze może nam powiedzieć, co jest nie tak.

To nie może być zawsze są chorzy, kiedy się Moppy, może być nastąpiła zmiana z czymś w domu, ktoś przeniósł lub pomniejszyć, ktoś jest chory, ktoś zmarł lub zmiana ich karmy dla zwierząt domowych, które spowodował ich depresji. To ważne dla ciebie jest właścicielem zwierzaka, aby dowiedzieć się, co było takie zmiany można pomóc kontrakt pet ze zmianą.

Zwierzęta czuć wszystko czujemy, czy jesteśmy szczęśliwi lub smutni czują go, jeśli jesteśmy chorzy mają głębokie poczucie, że i wiem, że są chore i chcą się przytulać nas, aby pomóc nam poczuć się lepiej. Wiele osób również są w synchronizacji z ich zwierzętami i wiedzieć, kiedy czują się w dół i potrzebują czasu, przytulanie.

Czasami przytulanie nie pomaga, a nasze zwierzęta potrzebują więcej od nas, takie jak wycieczki do weterynarza. Weterynarz sprawdzi swoje zwierzę na zewnątrz, a nawet mogą zrobić badania krwi w celu określenia, na czym polega problem. Weterynarz może polecicie przełączania psa lub kota do pokarmu naturalnego lub może dać lekarstwo im podjąć.

Podobnie jak ludzie możemy używać naturalnych suplementów PET lub witaminy dla psów i kotów, które pomogą zachować je zdrowe. Mimo zmieniających się ich jedzenie organicznej lub naturalnej karmy dla zwierząt domowych wykonane z warzyw mogą uczynić je zdrowsze i szczęśliwsze. Przed dodaniem witaminy lub suplementy diety do zwierząt zawsze skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Sprawdź nasz duży wybór suplementów zdrowotnych zwierząt domowych, witamin, żywności i zabawek dla Twojego ulubionego zwierzaka, http://www.herbalforu.com/pet_health.html%5B19459002~~pobj%5D

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s