koty

Przyniesieniu do domu nowego kota

Przyniesieniu do domu nowego kota

Kiedy do domu nowego kota, niezależnie od tego, skąd pochodzi, pierwszy dzień w domu jest najważniejsze i wyjątkowy. Tak więc, jeśli masz zamiar dostać nowy kot, ważne jest, aby poznać kilka faktów na temat sposobu koty odnoszą się do innych z własnej naturze.

Terytorium jest bardzo ważne dla kotów. Oni widzą to tak wielu z nas zobaczyć nasze ubrania. Czujemy się pusty i niezabezpieczony bez nich. Kiedy jesteśmy nago w pokoju pełnym obcych ludzi, większość z nas by ukryć przed wzrokiem. Czy koty pochodzą z domu lub na ulicy, to jest naturalne dla nich, aby ukryć się w ich nowym terytorium. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dodatkowych kotów wrażliwych lub anty-społecznych, które zwykle ukrywają na tydzień lub dwa. Podczas gdy weźmiemy pod uwagę nowego kota jako członek rodziny, nie jest tego świadomy.

Żeby było o wiele łatwiejsze i bardziej płynne, aby przenieść się do nowego domu, należy podać nowego kota trochę prywatności. Aby to zrobić, należy przygotować swój dom na przybycie kota. Twój kot powinien mieć miejsca do umieszczenia kuwety, takich jak łazienka. Jeśli to możliwe, kuweta powinna zawierać od jednego do dwóch cali ściółki i umieszczone w kącie.

Następną rzeczą do zrobienia jest stworzenie schronienia gdzie kot może czuć się bezpiecznie ukryć się. To może być zadaszony kota łóżko lub proste odwrócone karton, który ma dwa “drzwi” cut. Koty czują się bardziej bezpieczne z dodatkową ścieżką “Escape”, zamiast jednego. Opakowanie powinno być wystarczająco przestronne dla kot się położyć, rozciągnąć się i obrócić. Jednak powinno być przytulne, jak również. Opakowanie powinno być umieszczone obok ściany lub rogu dla kota, aby zobaczyć drzwi idzie do pokoju. Unikaj kot czuje uwięziony przez umieszczenie tektury falistej, korka lub sizal jako drapak obok niej. Wreszcie, nie powinna być półka, gdzie kot może grzędy na przyzwyczaić się do nowego środowiska.

Po tym, aby każda część Twojego domu kotka dowodu. Nie powinno być wysokie powierzchnie. Jeśli ich nie ma, utwórz niektóre od kotów używają ich, aby przejść z jednego miejsca do drugiego w celu sprawdzenia ich terytorium.

Zamiast dotarcia do swojego kota, niech przyjdzie do was. Jeśli tego nie zrobi, wrócić po 15 minutach. Nie należy się martwić, jeśli Twój kot nie je. Koty, które przenoszą się do nowego domu zwykle nie jeść przez kilka dni. Wystarczy dostać się resztki jedzenia, a następnie, po kilku godzinach wrócić ze świeżą porcję podobnym wysokiej jakości żywności. Kiedy kot ma swoją uwagę, je i często jest widoczne, otwórz drzwi i zapewnić dodatkowe pomieszczenie. Zrób to po trochu, wprowadzając kota do każdego pomieszczenia w swoim nowym domu.

Niech Twój kot zrobić wszystko w swoim własnym tempie. Pozostają pacjenta, ponieważ może to potrwać kilka tygodni dla kota zrozumieć i zaakceptować, że ta runda jest jej obca nowego domu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s