papugi

karmienie papugi

karmienie papugi

Fizyczne makijaż z papugą dotyczących jego karmienia kontrolowana jest przez organ zwany “uprawy”. Karmienie papugi nie jest tylko kwestia oddania żywności w klatce i pozwalając papuga wykonywać swoje własne rzeczy, jest to kwestia obserwując ilość zjada każdego dnia i jak ptak reaguje na jedzenie. Zdrowia papugi może być znacznie ograniczona, jeśli nie jest zrozumienie roli uprawy w sposobie podawania.

Cel uprawy.
Posiadanie upraw jako część przewodu pokarmowego, papuga może zajadać na jedzenie, gdy jest on dostępny, a następnie usiąść i trawić jedzenie na późniejszym etapie. Działa to tym, że pierwszy jedzenie zjedzone przechodzi do żołądka, a następnie gdy jest pełna, po jedzenie idzie do uprawy, działając jak druga “żołądek”.

Uprawa jest mały worek skóry otoczony mięśni, a położonego w przybliżeniu w połowie drogi w dół przełyku na drodze do żołądka (żołądka). Uprawa pozwala papuga przechowywać dodatkowe jedzenie, że znalazł. Gdy pusty żołądek mięśnie wokół uprawy przesunąć żywności do otwarcia roślin, a następnie w dół do żołądka. Ten system działa dobrze dla ptaków, którzy nie zawsze mogą znaleźć jedzenie dostępne, gdy są głodne.

Uprawa musi być opróżniane co najmniej raz dziennie, tak aby żywność nie pozostanie tam i przejść zjełczały. Jeśli żywność nie jest opróżniane codziennie istnieje ryzyko zepsucia się żywności, co następnie powoduje “kwaśny uprawy”, która jest bardzo niebezpieczna ryzyko dla zdrowia papuga. To dlatego, że jest to dobry pomysł, aby nakarmić papugę z dwoma posiłkami dziennie, a tylko kilka przekąski pomiędzy nimi.

Od zewnątrz papuga rośliny mogą być odczuwalne za piór piersi. Jest to przydatne, aby wiedzieć, bo jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy papuga była żywność można rzeczywiście poczuć plon i jeśli jest pełna będzie czuć się jak mały worek z jedzeniem. Jeśli ptak został jedzenia ziarna będzie czuć dość żwirowe, ale jeśli został jedzenia owoców może nie czuć się tak nierówne. Uprawa nigdy nie powinno być tak pełne, że czuje się trudne, należy zawsze czuć się trochę miękkie.

Ręcznie karmienia dziecka papug.
Ręcznie karmienie papugi dziecko potrzebuje dodatkowej opieki, ponieważ ich uprawa obejmie tyle, że staje się trudne, a skóra rozciąga co spowoduje poważne problemy w późniejszym terminie, jak mięśnie staną się osłabiony przez ten proces. Proces ręcznie karmienia dziecka papugi jest dość skomplikowana, a jeśli masz zamiar robić to poprzez podniesienie papugi dziecka trochę czasu na badania odpowiednich metod żywieniowych, aby zapewnić bezpieczeństwo papugi niemowlęcym.

Bakteryjne zakażenie Spowodowanie Sour Crop.
Kwaśny upraw może być również spowodowane przez zakażenie bakteryjne, które mogą nie mieć nic wspólnego z ilością jedzenia, które papuga zjadł. Możliwe, że niektóre żywności to zjadło był zainfekowany lub istniejące bakterie w uprawie, który jest zawsze obecny, pogorszyła się poprzez naturalną progresję. To może być ustalona przez wizytę do weterynarza, który opróżni upraw i umieścić ptaka na niektóre leki.
właścicieli papug będzie czuć o wiele bardziej zdolny, kiedy zrozumieć o trawieniu papugą, gdyż może to spowodować poważne problemy, jeśli nie udało poprawnie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s