króliki

Króliki – 5 powodów na TAK

Króliki – 5 powodów na TAK

Czy Króliki naprawia zwierzęta? Top 5 powodów, dla których uważamy, że uwagi!

Czy patrząc na dodanie bunny gospodarstwa domowego? Utrzymanie króliki dla zwierząt (w porównaniu z hodowli, mięso lub futro) stało się bardzo popularne w ostatnim dziesięcioleciu. W rzeczywistości króliki są obecnie trzecim najbardziej popularne zwierzę rodzina po psach i kotach. Wydaje się, że świat jest w końcu cottoning na sposób inteligentny, kochający zabawy i zające są.

Więc, co sprawia, że ​​królika taki dobry pet? Więc tutaj są nasze top 5 powodów:

1. Króliki są bardzo towarzyskie

W dzikie króliki żyją w norach i grup. Nie może być do 40+ w Warren więc kok jest przyzwyczajona do spółki (ale prawdopodobnie nie własnej sypialni!) Króliki pragnąć interakcji (porównaj to koty, które są zasadniczo samotną stworzeń), a jeśli są one często i delikatnie przy jego obsłudze są one mało będzie zawsze chętnie współdziałają ze sobą.

Wiele właściciele królika opowiada o tym, jak ich królika jest bardzo ciekawski i zawsze musi wiedzieć, jakie są do.

Starsze króliki stają się jeszcze bardziej czuły i towarzyskim z wiekiem i często treść spędzić wieczór przytulają się obok ciebie z dobrym DVD, zwłaszcza jeśli jest to “Watership Down” czy “Kto wrobił królika Rogera”.

2. Oni lubią się bawić

Bunnies absolutnie uwielbiam grać, być może bardziej niż jakiekolwiek inne zwierzę. Nie ma się o wiele lepiej w życiu niż oglądanie spektaklu królika. Ukrywają, biegać, skakać i rzucać swoje zabawki z czystej radości.

zające mają nawet legendarny “skakać z radości” nazywa binkie (lub binky), który jest miejscem króliczek będą skakać w powietrzu i skręcie w o tym samym czasie. !

3. Są łatwe miot przeszkoleni

Jeśli słyszałeś są one trudne do ściółki pociągu wtedy byłaś w błąd! Króliki są naturalnie czystych zwierząt i pod warunkiem, że praca z ich naturalnych instynktów do utrzymania w czystości trzeba będzie toaletowy przeszkoleni kok w żadnym momencie.

4. Króliki tworzą bliskie więzi z ich właścicieli

Wiele lat temu króliki prawie traktowane jako zwierzęta jednorazowego użytku. Że żyją na zewnątrz i tak naprawdę nie byliśmy częścią rodziny. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza że coraz więcej króliki stają się wewnątrz, dom króliki to nie jest sprawa na szczęście.

Właściciele szybko zdając sobie sprawę, że mogą one stać się bardzo przywiązany do swojego królika w ten sam sposób, co robią dla psa lub kot i dowiedzieć się jak załamany z powodu utraty cennego królików domowych.

5. Króliki są poza skalą, jeśli chodzi o bystrość

 

OK, więc ten jest bardzo logiczne, ale który może wybaczyć nam na dodanie go tutaj. Króliki są bardzo wysoko na skali słodkie. Kto może oprzeć się ciasno, spokojny i ciekawy Holland LOP lub cuter niż bug i bardziej miękkie niż aksamitu Mini Rex?

Tak więc, jeśli szukasz nowego dodatku do rodziny może nadszedł czas, aby przekazać Fido lub Śnieżka i tym razem rozważ królik nowego najlepszego przyjaciela?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s