króliki

królik – alternatywa dla kota

królik – alternatywa dla kota

Myślisz o posiadaniu jakiegoś zwierzaka? Jest jedna owłosiony towarzysz prawdopodobnie nie zostały uznane, ale powinno. Jest inteligentny, korzysta z kuwety, może przyjść i nauczyć się chodzić na smyczy, jest w domu, w dowolnym miejscu z dużym domu z dziedzińca do pokoju w akademiku uczelni, i prawdopodobnie nie będzie można kichnąć. Co to wspaniała alternatywa dla psa, kota i chomika? Królik.

Króliki są zabawne i urocze – i muszą ci tyle, ile ich potrzebujesz. Jak psy i koty, króliki są opuszczone na co dzień. Stany Zjednoczone Humane Society informuje, że 3 mln do 4 mln – tak, milion – króliki eutanazji w schroniskach każdego roku. Przyjmując królika, nie tylko dostać wspaniały towarzysz, możesz uratować życie.

Co jest takiego specjalnego zające?

Króliki są ciche, inteligentny i bawić się zabawkami.

Są słodkie. Oglądając je jeść marchewkę lub po prostu umyć duże uszy położy uśmiech na czyjąś twarz.

Znacznie mniej osób ma alergię na króliki niż innych włochatych zwierząt, można znaleźć kilka ras, które ledwo szopy.

Są czyste, tak jak zwierzęta iść. Kiedy nauczyłem się korzystać z kuwety, mogą wędrować wokół domu jak każde inne zwierzę. Plus, ich odchody są praktycznie bezzapachowe i uważane są za zimne kompost, dzięki czemu można wrzucić je bezpośrednio do ogrodu z doskonałymi wynikami.

Są zwierzętami społecznymi. Są najszczęśliwsze i najzdrowsze kiedy mają innego królika do zabawy. Lubią również tulić się z ludźmi, więc można zaplanować, aby spędzić czas przechowywania, pieszczoty i zabawy z nimi każdego dnia.

Kto powinien dostać królika?

Króliki są szczególnie dobre dla Zwierząt ludzi, którzy mieszkają w mieszkaniach, ponieważ są ciche, nie muszą być chodził i może być miotu wyszkolonych. Większość apartamentów i wieloosobowe pozwalają króliki, ponieważ są one uważane za “klatkach” Zwierzęta.

Króliki – zwłaszcza jeśli mają one inny królik dla spółki – są idealne dla osób, które pracują przez wiele godzin lub wziąć wycieczki weekendowe. Robią dobrze na cały dzień, jeśli zostawisz mnóstwo Timothy siano, pasze królików, warzyw i wody.

Są wielkie startowe dla Zwierząt dzieci w wieku szkolnym (zalecany wiek początkowa wynosi 8, ale to zależy od dziecka). Wystarczy upewnić się, że króliki nie są zbyt duże dla dzieci prawidłowo obsługiwać. A ponieważ króliki żyją około 10 lat, mieć pewność, że jesteś przygotowany do opieki nad nimi, jak chcesz psów lub kotów, jeśli dzieci nie. Organizacja, gdzie masz swoje króliki może pomóc Ci znaleźć najlepsze dopasowanie.

Jeśli nie jesteś pewien, królika jako zwierzę domowe, poszukiwania lokalną organizacją ratowniczą i stać się wspierać. Większość ratuje będzie płacić za wszystkich dostaw i żywności – a wszystko za pokrycie kosztów opieki weterynaryjnej – dopóki ona stałego miejsca zamieszkania występuje. Jest to wspaniały sposób, aby uratować życie niektórych króliczki ‘, zdecydować, czy jesteś osobą królika i znaleźć idealny dla ciebie.

Jak wybrać?

osobowości królików zmieniają się znacznie, gdy idą do dojrzewania. Niektóre zabawki miłosne, inni lubią hasać w wysokiej trawie. Pierwsze królika, który jest co najmniej 6 miesięcy gwarancji, że pomoże Ci podjąć królik będzie działał ten sam sposób rok od teraz. Jeśli przyjąć z organizacji ratowniczej, przybrany rodzic może udzielić informacji na Bunny’ego lubi, lęków i dziwactw.

Jeśli masz psa, należy rozważyć z przodu, jak będzie reagować na nowego zwierzaka w domu. Wiele psów nauczyć się dogadać z królików; niektóre zaprzyjaźnić się z nimi; niektórzy widzą je jako zdobycz. Jeśli królik będzie bezpieczny w domu, należy wybrać taki, który jest odpowiedni rozmiar, aby wchodzić w interakcje z innymi zwierzętami.

Króliki mają różne osobowości. Jak koty, niektóre króliki zagrają trudno dostać; niektóre będą siedzieć na kolanach i pozwala pogłaskać je tak długo, jak chcesz. Znajdź króliczka, który pasuje do Twojego stylu.

Renomowane organizacje ratownicze królik będzie nalegać, że króliki są wysterylizowane lub wykastrowane, dla ich zdrowia i szczęścia. Większość czynnikiem, który ratuje się opłaty adopcyjnej.

W jaki sposób dbać o zające?

Króliki wymagają uwagi, świeżą wodę i jedzenie (Timothy siano, chow królik i warzywa) codziennie.

Ich Kuwety należy wymieniać co najmniej raz w tygodniu.

Króliki potrzebują przytulne miejsca, aby zadzwonić do domu, ale nie wymagają wiele rzeczy. Wyjątkowo duże paka pies drutu, butelka wody, ciężkie jedzenie miski, kuwety z recyklingu skrawki papieru, pudełko rozdrobnione papieru kopać, a kilka twarde zabawki dziecięce lub kot będzie je zachować szczęśliwy.

Aby utrzymać zdrowe króliki w klatce drucianej-dolny, umieścić skrawki starych dywan na dole. Bez tej ochrony, będą rozwijać bolesne i wyniszczające stawów w palcach. Podczas gdy jesteś na to, by dodać 12- płytek ceramicznych 12-calowy mu leżeć na ostygnąć. Często można dostać je za darmo z lokalnego sklepu podłogi.

W przeciwieństwie do psów i kotów, królików potrwać kilka tygodni, aby rozgrzać się do nowych ludzi i otoczenia. Na początku będą one hop kilka stóp poza, a następnie z powrotem do ich klatki, a następnie zostaną one stopniowo zaczynają odkrywać. Będą odpocząć po stają się komfortowo z ich środowiskiem. Choć kocham skakać wokół domu, króliki potrzebują bezpiecznego miejsca – zadaszony pole lub małego pieska – pokryty łóżko, gdzie mogą iść, kiedy potrzebują spokoju czasu.

Bunnies nie widzą w kolorze, więc często mylnie przewody dla chwastów i żuć na nich. Możesz łatwo bunny dowód swojego domu przez przewody sklejaniu się poza ich zasięgiem.

Dom króliki mają trudności chłodzenia off powyżej 85 stopni i pobyt ciepłe poniżej 40 stopni, więc trzeba zachować ostrożność, jeśli wziąć je na zewnątrz w lecie iw zimie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s