Uncategorized

Historia domowego zwierzęcia

Historia domowe zwierzęta

Zwierzęta zostały okolice od początku czasu. Koty są jednymi z pierwszych, które mają być udomowione. Były one uważane są udomowione od afrykańskiego dzikiego kota. Kot jest drapieżnikiem i bardzo inteligentna. Oni podobno polowania ponad 1000 gatunków. Koty domowe zwierzaki były od czasów starożytnego Egiptu. Byli wokół w około 4000 pne, a ich zadaniem było prowadzenie myszy i szczury dalej. Choć to właśnie były początkowo przechowywane, koty są wyszkolić i przestrzegać prostych poleceń, więc po pewnym czasie stał się towarzyszem.

Pies został udomowiony z wilkami tak świeża, jak 15.000 lat temu, a prawdopodobnie już 100.000 lat temu. Udomowienie jest sposób my, jako ludzie biologicznie zmieniony ssaka do życia w naszej firmie. Pies był uważany był z Azji Wschodniej. Pierwsi osadnicy przyniósł psów domowych do Ameryki Północnej z nich. Pierwszym były Chow, shar pei, Akita Inu, Shiba Inu i Basenji. Rasy te są związane z Chinami, który wydaje się być za teorią psów domowych pochodzących z Azji Wschodniej. Psy to zwierzęta bardzo towarzyskie, pewnie dlatego, że przyniósł je do naszych gospodarstw domowych. Są wyszkolić, zabawny i sympatyczny. Większość psów są “paczka” zorientowanych. Traktują ludzkiego właściciela jako jeden z ich opakowaniu lub jako ich lider opakowanie, jak mieliby inny pies. Psy były początkowo wykorzystywane do pracy i ochrony, a następnie w czasie stał się bardziej jak część rodziny.

Jest to naprawdę tylko niewielka liczba zwierząt chcemy rzeczywiście rozważa zwierzęta. Pierwszym były psy, koty i ptaki. Zwierzęta zostały na przestrzeni lat były znane od kilku rzeczy. Choć nie znamy dokładnej oryginalne pochodzenie zwierząt domowych, wiemy przyczyn ludzie potrzebują dla nich. Z powodów ludzie mają te zwierzęta domowe są daleko i szeroko. Zdrowie jest ogromna jeden. Badania mówią, że ludzie żyją dłużej zdrowsze życie, kiedy mają zwierzaka jako towarzysza. Samotność jest inny. Zwierzęta są kochający kochające istoty, które leczą samotność dla wielu ludzi. Psy miały przede wszystkim niesamowitą rolę prowadzi ślepego. Psy są szkoleni, aby chronić i prowadzić niewidomego człowieka w życiu codziennym.

Niezależnie od przyczyny posiadania zwierzaka, oczywiste jest, że zwierzęta służą wyraźną funkcję w dnia na dzień życia ludzkiego. Oczywiste jest również, że zwierzęta są tu zatrzymać, czy jesteś miłośnikiem psów, miłośnikiem kotów lub użyj Zwierzęta innych imprez rekreacyjnych, takich jak jeździeckich działalności lub polowania wiemy, że kochasz i opieki nad zwierzętami.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s