Uncategorized

Zhu Zhu Pets Chomik

Zhu Zhu Pets Chomik

Chomiki Zhu Zhu Pets to unikatowy 1. miejsce w młodzieży odgrywają świecie. Zostały one wprowadzone do dzieci w całej planecie mechaniczny chomika PET. W przeciwieństwie do prawdziwego chomika, które nie mogą być kontrolowane i jest bardzo trudne Oferta w obsłudze i utrzymaniu, chomik mechaniczną zabawką ze sztuczną inteligencją. Chomiki mechaniczne wykonane są z miękkiego pluszu, tekstury, który jest bezpieczny w obsłudze i zapewnia łatwą konserwację.

chomik Zhu Zhu Pets to bardzo innowacyjna, interaktywna zabawka wyposażona w sztuczną inteligencję, aby im mówić i poruszać się w specjalnie zaprojektowanych zestawów do zabawy. Oni są programowane z czytnikami kodów do włączania niektórych scenariuszach i odpowiednio reagować. Jako przykład, są zaprogramowane do wytwarzania dźwięków ze snem i budzik brzmi symulować środowisko sypialni i podobnie, w toalecie, które produkują lub szczotkowania zębów spłukiwania toalet dźwięki. Różne chomiki pochodzą z różnych cech i wyrażeń, a wszystko, czego potrzebują to ładowania baterii, gdy zabraknie energii.

Jaki jest idealny na temat tej gry jest to, że zabawki, to wpaja w odzie wiedzy na temat zwierząt w rzeczywistości. Jest to przede wszystkim idealne dobrodziejstwem dla dzieci, które nie mogą mieć prawdziwe zwierzęta własnych dla wielu powodów. Dziś prawdziwe zwierzęta nie są ograniczone tylko do psów i kotów; istnieje jeszcze kilka dodatków do wyboru, takich jak króliki, złotą rybkę, egzotycznych ptaków i zwierząt, a nawet gady. Sztuka ta zabawka ma na celu dostarczać interaktywną sytuację dla dzieci wyobrazić sobie opiekę nad zwierzętami w sztucznym otoczeniu i sytuacji bez dodanego odpowiedzialność karmienia, pielęgnacji i czyszczenia.

To trochę dziwnego, Zhu Zhu Pets Chomik jest szybkie trafienie w krótkim czasie od jej wprowadzenia i powiększając swoją drogę do przekształcając the’most popularną zabawką roku “. Zhu Zhu Pets Chomik jest w grupie 5 różnych chomików, każdy z własną osobowością. NumNums, Pipsqueak Pan Squiggles i Chunk są głównymi faworytami. 5. jednej nazwie Patches, przyjdź w Zhu Zhu Pets Chomik Starter Set i nie jest sprzedawany pojedynczo. Każdy z nich posiada charakterystyczne zabarwienie z sympatycznych cech i zaawansowanych cech indywidualnych, które każde dziecko może identyfikować się z nim lub.

W 2 popularne są sytuacje odtwarzania Tryb the’Nurture ‘i the’Explore Mood “. Jak nazwa wskazuje, w trybie pielęgnować chomika zwierzę może być pogłaskał po głowie za uszami emitować chirpy i mrucząc dźwięki wskazujące na szczęście. W trybie przejazdu, oni biegać i odkrywać otaczający ich towarzyszy dźwięk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s