Uncategorized

Nastolatki i zwierzęta

Nastolatki i zwierzęta

Jest coś niemal magicznego relacji pomiędzy zwierzętami i młodzieży. Wydają się wzajemnie miłowali bezwarunkowo, a zwierzęta wydają się wydobyć najlepszy w nastolatków.

Kiedy nasz nastolatek przyszedł do mojego męża i prosi, aby dodać psa do naszej rodziny, my, podobnie jak większość innych rodziców, zainicjował długą rozmowę na temat odpowiedzialności. Głównym tematem rozmowy była cała praca, szkolenia i obowiązek posiadania psa wiązałoby. Nasz nastolatek obiecał, że będzie ona karmić, wodę, kąpać, posprzątać po i spacer z psem. Ale wiedzieliśmy, że wprowadzenie psa do naszego domu oznaczało co psu częścią rodziny, a nie tylko ogromny chore.

Wspaniale jest oglądać relacje rozwijają się między nastolatkiem a psem. Nieważne, jak zepsuty i drażliwy nastolatek może poczuć, że jest mało prawdopodobne, że zły nastrój będzie przeniesienie do psa rodzinnego. Nieważne, jak stresujące i rozczarowujące dzień może być dla nastolatek, obserwując jej twarz zrelaksować jak pies wita ją w drzwiach, przynosi ogromną ulgą i wielkim uśmiechem.

Bez względu na to, jak sfrustrowany Mógłbym czuję jako rodzic, po powtarzam po raz 3 lub dalej i nadal jest ignored- widząc moje dziecko zwinięta z psem po prostu ciągnie na moje heartstrings. Pies wydaje się wiedzieć, kiedy należy drażnić ją i sprawić by uciec od komputera i biegać po podwórku. Moja córka nie wie, kiedy pies chce odpocząć lub grać lub być szczotkowane.

Nigdy nie wspomniano, w trakcie naszej pierwszej rozmowy o uzyskanie psa, że ​​będzie musiała zwrócić uwagę na psa i kocham ją. To po prostu wydaje się, że stało się naturalnie. Pies jest doskonałym dodatkiem do naszej rodziny i nasz nastolatek z pewnością korzystał z tego związku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s