papugi

Zdolności mówienia u papug

Zdolności mówienia u papug

Brak papuga naprawdę rozmowy, a ich naśladować, co słyszeli mało i są w stanie naśladować. Ptak nie może prowadzić rozmowy z człowiekiem. Chociaż niektóre z najlepszych mówców gatunków papug może zrobić prawdziwą imponującą pracę co wydaje się jak mogą. Znałem kiedyś znajomego, który miał eclectus który mógłby zaśpiewać “Chcę być kowbojem” przez Kid Rock i zrobił to tak dobrze, gdyby miał zespół grający część muzyczna byś przysięgam było Kid Rock śpiewa sam utwór.
Im większe papugi lepiej będzie w stanie naśladować. Do Afryki Grey, Eclectus i Amazon papugi są najlepsze na rozmowy. Mają najlepszą przejrzystość ich głosów, jeśli będzie, niż jakiekolwiek inne rasy papug. Cockatiel może zrobić doskonałą pracę naśladując też. Chociaż ich głos wydaje się być o wiele bardziej szorstka lub szorstkie niż większe papugi, są łatwe do zrozumienia, co robią w naśladując mistrza.
Teraz należy również pamiętać, że nie wszystkie nimfy będą naśladować. Większość będzie do pewnego stopnia, ale nie wszystkie. To jest wspólne dla ptak powiedzieć “Cześć” lub inne małe zwroty, ale jest to także wspólne dla nich nigdy nie wypowiedzieć dostrzegalnego słowo. Jeśli o ptaki mimetyczne jest twoim głównym celem może warto rozważyć większą papugę zanim się papugę.
Należy zwrócić uwagę jest to, że wydaje się, że ręcznie karmione nimfy są bardziej skłonni do rozmowy niż te karmione macierzystych. Myślę, że to wszystko będzie wynikać z początku ingerencji człowieka w ich życiu młodych i ich gotowość do dostosowania się do zadowolenie ludzkie są najbardziej w kontakt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s