psy

Każdy pies jest bezpieczny?

Każdy pies jest bezpieczny?

Wszystkie psy gryzą. Okoliczności i sytuacje związane w każdym przypadku będą się różnić, ale podstawowa prawda jest taka, że ​​nie ma psów, na pewno będzie całkowicie bezpieczne. Każda społeczność ma te dni więcej niż to sprawiedliwe akcji potencjalnie błędne zwierząt. Nawet wielkość nie ma znaczenia, jeśli chodzi o ugryzieniu przez psa. Atak lub ukąszenie może spowodować uraz, czy zwierzę jest duże, średnie lub małe; każda pies może i ugryzie w sprzyjających okolicznościach. Starsze zwierzęta i młode szczenięta podobnie może być przyczyną obrażeń.

Wiek nie ma znaczenia, albo. Od bardzo starego psa do bardzo młodego szczeniaka, psy gryzą.

Trauma spowodowana ugryzieniu przez psa może wahać się od poważnych rany kłute i obejmują tkanki, ścięgna i uszkodzenie mięśni. Twarzy rany i urazy do uszu i głowy są bardzo częste urazy do małych dzieci. Jednym z poważniejszych rezultatów ataku psa jest kolejna infekcja, która może wystąpić po początkowym ukąszenia.

Chociaż znane złośliwe psy takie jak Pit Bulls są często zaangażowane w wielu przypadków śmiertelnych pies Mauling, wiele innych ras może spowodować poważne obrażenia osoby ugryziony przez psa. Najczęściej po ewentualnym atakiem psa, właściciel psa opisze je jako słodkie i posłuszny, wielki przyjaciel rodziny. Ale dla innej perspektywy, poprosić ofiarą ukąszenia psa w Irvine. Słodki Fido podarte ubranie, oderwał się rękami i nogami, i spowodował sama terroru.

Ból, stres i emocjonalne zawirowania są wynikiem urazu spowodowanego przez ugryzienie psa. Opieka medyczna jest niezwykle ważne w tych przypadkach. Leczenie początkowe obejmie czyszczenie rany, a szwy się w razie potrzeby na uszkodzoną skórę. W przypadku podarte ścięgien lub mięśni, operacja może być konieczna. Utrzymanie infekcję dalej jest niezwykle istotne. Przyszłość opieki medycznej mogą obejmować terapię, zarówno fizycznego emocjonalne.

Jeśli Ty lub bliska osoba jest ofiarą ataku psa, pierwszy krok jest uzyskanie natychmiastowej pomocy medycznej. Nawet pozornie proste ukąszenie może zarazić; dlatego właściwa opieka medyczna jest tak ważna. Pamiętaj, aby sfotografować rany ugryźć. Porozmawiaj ze świadków i uzyskać pisemne oświadczenia. Wreszcie, należy skontaktować się z doświadczonym prawnikiem ugryźć psa, aby przejść nad ewentualnym procesie sądowym.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s