chomiki

Czego można się spodziewać po chomiku

Czego można się spodziewać po chomiku

Chomik pokazuje dać właścicieli i hodowców szansę pokazać swoje zwierzęta nagród, spotkać podobnie myślących entuzjastów i rywalizować o nagrody. Może to być trudne doświadczenie dla początkującego, ale to nie musi być. – to jest rzeczywiście bardzo prosty proces, a okaże się, że każdy jest bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc Ci się zadomowić Oto przypomnienie tego co można się spodziewać w chomika pokazać i jak zwierzęta są sądzeni.

Po pierwsze, swoje chomiki muszą być poddane odpowiedniej klasy. Są one zwykle określone przez rodzaj chomika, długości włosów i koloru. To wspólne do wprowadzenia zwierząt do pojawienia się w góry, aby zaoszczędzić na formalności po przyjeździe.

Sędziowie będą standardy kolorów dla każdej kategorii. Opisują one, jak chomik danego koloru powinien wyglądać, i daje im kryteria oceny swoją istotę przeciw. Dla niektórych klas, nie ma standardowy kolor została jeszcze ustalona, ​​a więc są wyłączone z kryteriów oceniania w tych przypadkach.

Następnie, może być kilka podklas. Na przykład może istnieć Junior klasa dla młodych zawodników, a klasa Hodowca dla profesjonalnych hodowców. Jest również zwykle jeden ogólnie nagród, które się do najlepszego zwierząt ze wszystkich podklas.

Po przybyciu na wystawie, zarejestrować się administratorów zdarzeń, który skieruje Cię do konkretnego obszaru swojej klasie chomika. Będziesz mieć miejsce umieszczania chomika, zwykle w oknie standardowej wielkości, aby zapewnić każdy jest na tym samym poziomie. Następnie po prostu zostawić chomika tam aż sędziowie przychodził je wszystkie oceny.

Na koniec pokazu, nagrody przyznawane są, w tym Best In Show nagrody dla zwycięzcy zdarzenia. Po tym etapie można również uzyskać informację na zwierzę, i zobaczyć swoje wyniki, które jest doskonałym sposobem na poprawę na następny koncert.

Wyświetlanie chomiki może być trudne doświadczenie dla pierwszego-timer, ale jest bardzo satysfakcjonujące, a okaże się, że jest to naprawdę duch wspólnoty. Nie bój się, tylko dać mu szansę, a może się okazać, że wkrótce mieć nowego hobby.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s