psy

Psy dla alergików

Psy dla alergików

Są psy, które są bardziej odpowiednie dla osób z alergiami. Osoby z alergią domowych mają czułe układy odpornościowe, które reagują z nieszkodliwych białek w sierści psa (martwy naskórek, który przelał), śliną lub moczem. Białka te są zwane alergenami. Ta strona będzie oferować wyjaśnienia i sugestie na temat psów dla osób z alergią, które pomogą Ci cieszyć się życiem z psem.

Każdy człowiek ma unikalny progu alergiczną.

Alergeny się w powietrzu z pieszczoty, uwodzenie, lub mieszanie powietrza, gdzie alergeny zostały uregulowane. Raz w powietrzu cząstki może pozostać zawieszone w powietrzu przez dłuższy okres czasu. Jeśli chodzi o ludzi z alergią, ponieważ wszystkie psy mają ślinę, jeśli ślina jest wyzwalacz swoich alergii to będzie trudno żyć z nawet najbardziej hipoalergiczne psa.

Alergia na psy lub koty występują u około 15% populacji.

Reakcje psów obejmują wysypkę skórną, łzawienie i swędzenie oczu, kichanie i zatkany nos. Poważniejsze reakcje są świszczący oddech, ataki astmy, a nie mogąc oddychać głęboko. Dzieci mogą cierpieć na niektóre z tych objawów i może wykazywać zwiększoną częstość występowania objawów przeziębienia i astmy.

Tam są psy dla osób z alergiami.

sierść psa jest podobny do łupieżu u ludzi. Jeśli alergii są związane z sierści i roztocza wtedy mają alternatywy w wyborze rasy psa. Hybrydowe ras psów projektant są hodowane w celu zaspokojenia specyficznych warunkach jak alergie. Yorkipoo i Cockapoo są przykłady tych nowych ras psów, które doskonale nadają się dla osób z alergią. Pudle są hodowane z innymi rasami, aby więcej ras psów dla osób z alergiami. Spędzaj czas z tych nowych ras psów w sklepie zoologicznym lub hodowcy, aby sprawdzić, czy wystąpić reakcja alergiczna.

Jest uczulony na jednym typie psa nie oznacza, że ​​jesteś uczulony na wszystkich psów. Spędzać tyle czasu, ile to możliwe z rasą jesteś zainteresowany, aby upewnić się, że będziesz w stanie obsłużyć jakieś alergie ze śliny psa lub sierść.

Dla osób z alergiami sierści psów pojedynczych powlekane ras psów rzucić najmniej i bezwłosych psów ras nie rzucić w ogóle. Szczotkowanie psa raz dziennie znacznie zmniejszyć niechciane włosy na ubrania, dywan i meble.

Niektóre psów sugestie rasy dla osób z alergią

Bedlington terier, Basenji, Bichon Frise, chiński grzywacz, Irlandzki spaniel wodny, Italian Greyhound, kerry blue terrier, maltański , meksykański Nagi, Pudel Portugalski pies wodny, Sznaucer, Shih Tzu, soft coated wheaten terrier.

Solutions w celu zmniejszenia lub uniknięcia objawów alergii i uczynić swoje życie z psami bardziej znośną:

Czy aby nie dopuścić psy do sypialni lub ograniczyć je do twardej podłogi , Spróbuj użyć bramy dziecko na schodach.

Staraj się drewnianej podłogi w miarę możliwości; Dywan ma tendencję do portu sierść zwierząt domowych i sprawia, że ​​trudne do usunięcia. Jeśli dywan jest koniecznością, wybierz ostrzyżony i pary czystej często. Lepiej używać rzucać dywany, które można prać w gorącej wodzie.

HEPA oczyszczacz powietrza w domu może pomóc zmniejszyć pleśni, pyłki i sierść prezent. ogrzewania z wymuszonym obiegiem powietrza i klimatyzacji może rozprzestrzeniać się po domu alergenów. Przykryć otwory sypialnia z gęstego materiału filtrującego w gazę lub zainstalowanie filtrów elektrostatycznych w systemie kanałów.

Jeśli psy są akceptowane na sofach to najlepiej mieć poślizgu pokrywy lub arkusze. Korzystanie siedzenia samochodu obejmuje, gdy pies jest w samochodzie. Regularnie odkurzać domu z HEPA filtruje odkurzacza.

Umyj psa dwa razy w miesiącu, aby usunąć sierść. Lepiej mieć groomer psa zrobić w swoim salonie, więc nie wyruszył alergii podczas mycia psa. Umyć wszystkie pościel pies i zabawki regularly.Try używając detergenty pralnicze opracowanych w celach ochrony alergii. Czy ktoś, kto nie jest szczotka uczulenie psa na zewnątrz tak często, jak to możliwe. po kontakcie z psem umyć ręce. Utrzymać skórę psa zdrowe karmienie dobrej multiwitaminy i suplementów kwasów tłuszczowych. Dodatkowe zabezpieczenie będzie trochę pomocy w radzeniu sobie z alergiami, jeśli chodzi o psy autostradzie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s