koty · psy

Koty i psy terapia

Koty i psy terapia

wspierana żywych i szpitali w całym kraju skorzystało zwierzętami oferują komfort, kiedy ludzie są czuć się źle. życia wspieranego Minnesota psa terapeutycznego o nazwie “Kaiser” poczyniła razy na kilka lat starszych radzenia sobie z niepełnosprawnością fizyczną lub umysłową. Kaiser jest również znany w Minnesocie szkołach, szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych długoterminowych. Poza pacjentów, Kaiser i jego właściciel poświęcają swój czas i dokonały kilku przyjaciół z pracownikami, pielęgniarek, lekarzy i opiekunów z całego kraju. Poza tym, że psy lubią Kaiser dokonać tygodniowe tury do różnych szpitali, wiele wspierana żywych obiektów mieć rezydenta zwierzaka lub pozwolić mieszkańcom utrzymywać zwierzęta siebie. Życie z jakimkolwiek zwierzęciem może mieć swoje plusy i minusy oczywiście.

pozytywy i negatywy zwierząt w zakresie życia wspieranego Wyposażenie

• Allergies- mieszkańcy mogą mieć intensywne reakcje Pet sierść, która może uczynić ich obecna sytuacja jeszcze gorsza. Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zwierzę do domu opieki, dobrze jest dokładnie sprawdzić każdego z nas tolerancji dla psów i kotów. Najlepszy scenariusz powinien tam być alergie jest mieć jeden wspólny obszar wyłącznie dla zwierzaka rezydenta i dla mieszkańców, którzy nie są uczuleni na spędzić trochę czasu bez nikogo marny ze swędzeniem i kichaniem.

• czyszczenie, karmienie i ogólna opieka nad zwierzęciem rezydenta lub zwierzęta-Posiadanie zwierzaka to wielka odpowiedzialność na wierzchu innych zadań zleconych do wspomaganego personel salonu. To musi być przedmiotem troski wszystkich pracowników, aby upewnić się, że zwierzę zamieszkania jest prawidłowo karmione, wykąpał się i wyprowadzone na zewnątrz często. Gdy mieszkańcy właścicielem zwierzęta w ich pokojach, nawet jeśli jest to tylko rybki, wspomaga zespół dzienny należy upewnić się, każdy mieszkaniec, jak również ich pet mają ich potrzeby spełnione, co może być uciążliwe dla już zajęty obiektu.

• Pet food i weterynarza rachunki finansowych concerns- można sumować. To chyba nie najlepszy pomysł dla każdego opieki, by wziąć na siebie odpowiedzialność finansową, jeżeli środki są już rozciągnięta cienka.

• Pozytywy wysoce przewyższają negatives- szczęśliwsze mieszkańców, obniżone niepokój, zmniejszenie depresji i stresu i jaśniejsze i bardziej pozytywna energia całej rezydencji.

• Zwierzęta mogą oferować zasięg dla mieszkańców, którzy mogą mieć problemy z mówieniem i komunikowania się z innymi rezydencji.

• Zwierzęta mogą dać seniorów zadanie i cel ich życia, poprzez ich karmienia, ich pielęgnacji i biorąc je na spacery.

Badania wykazały, że prawdziwe, nie przesądzoną miłość zwierzęta mogą dać mieszkańców wspierana żywych obiektów może okazać się dramatyczne wyniki. Jeśli obiekt nie może mieć na żywo w zwierzaka, należy skontaktować się z lokalnym społeczeństwem humanitarny i sprawdzić, czy pies lub kot może przyjść do cotygodniowych wizyt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s