chomiki

Chomik jak zwierze domowe

Chomika jak zwierze domowe

Ludzie na całym świecie lubią mieć zwierzęta. W niektórych hodowlach zawierających zwierzęta nie uważa się za dobry, podczas gdy w większości hodowli nie ma takie parametry ograniczające. Z drugiej strony, ludzie rzeczą, utrzymania zwierząt, zwłaszcza kiedy mają dorastających dzieci jest dobry. Jak to może wywoływać poczucie odpowiedzialności młodych rosnących dzieci. Psy, koty, ptaki są najczęściej zwierzęta, które można było zobaczyć wokół. Wielu ludzi kocha się karłowate chomiki jako zwierzęta domowe. Mogli mieć tylko jeden lub więcej z tych małych stworzeń. Są bardzo piękne i futrzany z małym ogonem.

Istnieją różne rodzaje karłowatych chomików, najczęściej kiedyś, że można było zobaczyć wokół byłby chomikiem Winter White Chomik Campbella i chomika Roborovski. Wszystkie te chomika należą do rodzaju Phodopus wyjątkiem chomika chińskiego. Ma inny rodzajową, ale przez większość czasu jest to liczone w wykazie dla tego powodu, że pomimo, że z różnych rodzaju chomik chiński zdumiewające podobieństwa do innych.

Jeśli masz te karłowate chomiki jako zwierzęta domowe to trzeba być ostrożnym wokół tak wiele rzeczy, albo byłyby one ranić się nawzajem będąc w tej samej klatce. Zwykle kiedyś, że należą do tej samej rasy i dzielić tę samą strukturę fizyczną powinny być w klatce razem. To nie znaczy, że dwie różne rasy chomików nie może być w jednej klatce, ale wtedy byłoby usłyszeć wiele ciekawych dźwięków i szuranie. Ale nie musisz się martwić ile charakter chomików nie jest tak, że to może dostać się do poważnej walki. Byłoby to po prostu drobne tarcia pomiędzy nimi, aby punkt, że kto jest lepszy, a kto jest szefem.

W przypadku, gdy miał jeden projekt chomika przez długi czas w klatce, to wzrośnie do będąc sam w klatce i jeśli są chętni do wprowadzenia drugi do tej samej klatki, pierwszy z nich może nie podoba. Kiedy robisz coś takiego, upewnić się, że masz oko na klatce jako pierwsza w klatce może nie pozwolić na nowy przybycie reszty klatce w spokoju. Po drugie, jeśli masz więcej niż jeden Chomik w klatce i na skutek jakiegoś powodu niektórzy idą do innych albo pół żartem ustaleń. Zawsze upewnij się, że jesteś oddanie chomika którzy byli razem w klatce wcześniej w jednym, zamiast wprowadzać chomika do nowej grupy w ogóle. To byłoby wyciąć dużo stresu dla ciebie.

Trzeba być ostrożnym, kładąc samca i samicę chomika w różnych klatkach, chyba że ich hodowli. Chomiki są dość dojrzałe płciowo i od najmłodszych lat mogą Mate. Jeżeli obie płcie nie są klatkach inaczej, chomik z pewnością zajść w ciążę.

Mając chomika jako zwierzę jest zabawa, ale wyżej wymienione środki ostrożności należy zachować ostrożność przy jednoczesnym ich klatkach.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s