chomiki

Jaki rodzaj ściółki można wybrać dla chomika?

Jaki rodzaj ściółki można wybrać dla chomika?

Każdy z nas chce, aby upewnić się, że nasze chomiki są zdrowe i szczęśliwe, jak to możliwe w ich środowisku. W tym celu należałoby, oczywiście, wybór pościel prawo chomiki, że trafi do ich domu.

Chociaż wydaje się to dość uproszczony rzeczy do obejrzenia, istnieją pewne dość skomplikowane kwestie, które mogą być zaangażowane.

Jaki rodzaj ściółki można wybrać dla chomika?

Niektóre z najbardziej powszechnych rodzajów chomików pościel są znakami trocinami lub pył. Zostały one wykorzystane przez wiele lat, i nadal są używane przez niemal wszystkich, że jest właścicielem Chomik.

Wiele osób uważa, że ​​są to idealne pościel chomika ze względu na fakt, że mają one właściwości, które pomagają utrzymać bakterie w zatoce.

Niefortunne rzeczą jest, wiele osób nie wziąć pod uwagę fakt, że mają swoje priorytety tyłu.

Istnieje niebezpieczeństwo wykorzystaniem trocinami lub pył do chomików karłowatych w postaci niewydolności oddechowej, a nawet niektórych rodzajów raka.

Należy rozważyć alternatywne rodzaje pościeli karzeł chomika, jak są one również dostępne, a może chcesz spróbować niektóre z nich, aby zobaczyć, jak chomik robi z niego.

Na przykład, w formie papierowej żwirek jest opcją, która jest wybierana przez wielu, ale trzeba mieć absolutną pewność co kupujesz przed użyciem.

Inną opcją, która jest wykorzystywana przez wielu ludzi jest rozdrobniony papier, który jest czymś, chomiki naprawdę wydają się cieszyć, ale niestety, nie trzyma się dobrze, gdy robi się mokro (karłowate chomiki były znane siusiu i teraz znowu )

Wybierz pościel i spędzić trochę czasu na obserwację karzeł, aby sprawdzić, czy nie wygląda lub działa słabo i jeśli tak to może być spowodowane niewłaściwy typ pościeli dla tego małego faceta. Jeśli tak jest, to chyba można spróbować kilku z tych różnych rodzajów pościeli karzeł chomika zasugerowano powyżej, aby zobaczyć to, co jest najlepsze dla Twojego małego przyjaciela.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s