Uncategorized

Wybór zięby – Plusy i minusy

Wybór zięby – Plusy i minusy

Dowiedz się, dlaczego zięba będzie lub nie będzie dobry ptaków domowych

Zięby może być żywe i interesujące zwierzęta domowe. Jeżeli jesteś miłośnikiem ptaków i docenić towarzystwo dość samowystarczalnej zoologicznym, Finch może być “tylko to, co nakazał lekarz”. Lubią w parach i są w porządku z dodatkiem innych zięb, o ile nowi członkowie rodziny również są w parach. W rzeczywistości, tak długo jak wielkość klatki jest wystarczająco duża dla liczby ptaków mieszkających razem więcej ich masz, tym weselej. Musisz upewnić się, że dodatkowe Zięby są tej samej wielkości, w przeciwnym razie większe Zięby może stać się agresywny.

Zięby są w szerokiej gamie kolorów, są bardzo słodkie, lubią brać codzienne kąpiele, i są dość łatwe do rasa. Spójrzmy na zalety i wady posiadania Fincha jako pensjonariusz

Plusy:.

Zięby są piękne i są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Mają też różne osobowości.

Twój zięba zwierzę potrzebuje bardzo mało utrzymania. Ich ulubionym pokarmem są nasiona z Finch zorientowanego ziarna dla ptaków są dostępne w większości sklepów zoologicznych.

Często rozmnażają się w niewoli, które pozwala na zabawy oglądając całą kojarzenia i procesu wylęgu.

Śpiew, śpiew i świergotem, spokojna i szczęśliwa odgłosy ptaków będących ptaki będą nieść ze swoich klatek. Uważam, że rano jest trochę jaśniejszy, gdy biorę osłonę ich klatce i zaczną ich Happy Talk

Najwięcej Zięby będzie żył około 10 lat, prawdziwy plus, ponieważ nie wiąże się załącznik, który rośnie .. jak zegarki rodzina i cieszy ewolucję swoich małych rodzin

Pet Zięby są wielkie ptaki mieszkaniu, jak ich potrzeby klatkowe są minimalne i nie są zbyt głośne

Wady:

Większość z nas chce pogłaskać lub grać z naszymi przyjaciółmi ptaków domowych Zięby, ale nie lubią być traktowane &. preferuje towarzystwo innych zięb.

Chociaż obserwujemy narodziny nowych zięb będzie zabawa, istnieje również część odpowiedzialności ze strony użytkownika, aby upewnić się, że hodowla idzie dobrze. Będziesz musiał dostarczyć gniazdo lub zadatki gniazdo dla matki. Będą one również potrzebują dużo światła.

Muszą być karmione i pojone codziennie. Jak jedzą i piją mają tendencję do rozpraszać jedzenia i wody w każdym miejscu.

Zięby nie są dobre gospodynie. Kiedy jedzą, łuski nasienne i małe kawałki żywności spadnie na podłogę, więc trzeba będzie znaleźć odpowiednią lokalizację dla klatki, które uczynią oczyszczania łatwiejsze.

Czyszczenie klatki Finches domowych może być dość zadanie, gdyż zazwyczaj nie są zadowoleni z Twojej zakłócenia ich siedliska. Niektórzy ludzie 2 klatek, więc można je oczyścić klatki dokładnie minimum zakłóceń. Otwórz oboje drzwi klatki i umieścić klatki razem. Włóż świeże owoce lub ich ulubione zabawki w 2. klatce i pójdą z minimum zamieszania. Wystarczy odwrócić po zakończeniu czyszczenia główną klatkę.

Zięby są bardzo rzadko cichy, ale jest to dość łatwe do ich uspokoić. Wystarczy pokryć ich klatki, jak to zrobić w nocy trochę ciszy i spokoju.

decyzję o jakieś zwierzę w domu jest poważny. Nawet jeden mały jak Finch może oznaczać dodatkową pracę, ale gdy masz system nie jest tak źle i radość swoją dostać od ciebie Zięby pet będzie więcej niż przesunięcie go. Po zbadali i wiedzieć, co jest wymagane do podniesienia szczęśliwe, zdrowe zwierzę Finch, będzie można cieszyć się miłym towarzystwie jednego z małych cudów natury. Zostaliśmy przywitani przez zwierzę codziennie rano przyjdzie do punktem kulminacyjnym dnia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s