Uncategorized

Reinkarnacja u zwierząt?

Reinkarnacja u zwierząt?

Większość opiekunów zwierząt uważają członków rodziny swojego zwierzaka. Po śmierci zwierzaka, wielu właścicieli zwierząt domowych poddania wszystkich ludzkich procesów pogrzebowego. reinkarnacja zwierząt jest nowa perspektywa duchowa i źródłem wsparcia utrata zwierzę żal.

Czy są prawdziwe zwierzęta i zwierząt, kontrakty duszy. Tak! Karmicznego Umowa dotyczy przeznaczenie w obrębie jednego wcielenia. Umowa Karmic jest ograniczona do tego konkretnego życia i może być nadal segment większego zaangażowania duszy dla wielu wcieleń obrębie życia właścicieli. Oto kilka przykładów:

1. Pies Saperów, że umiera odkrywanie pole minowe, aby zapisać swój pluton.

2. Pies terapia, która inspiruje Assisted Living Home za pacjenta Alzheimera mówienia po raz pierwszy od wielu lat.

Są to doświadczenia, które wpływają na przeznaczenie ich ludzkich towarzysza. Karma zwierzęcia (lub wybór duszy) ułatwione wyniku interakcji z tego człowieka.

Liczba umów zawartych pomiędzy duszą PET oraz ich osoby określenia ilości przeszłości milusińskich żyje zwierzę będzie dzielić się z ich towarzysz w jednym życiu, czy w ciągu wielu wcieleń

Poniżej przedstawiamy kilka typów domowych rozwiązań duchowych, że zwierzę można skonfigurować w swoim procesie reinkarnacji.

Oversouling: czy kiedy późne kontrakty zwierząt na bezpośrednie nowego lub byłego domowych z “wyższej” perspektywy

Spacer zamówienia:.. Czy kiedy zmarłego zwierzaka przenosi energię do ciała innego zwierzęcia, który zgodził się przeprowadzić, gdy reinkarnuje energii Infiltracja zwierzaka

Dusza oplot. jest to wspólna umowa, gdy zmarły zwierzę powraca jako współlokatora w ciele prąd zwierzęcia

Nowy kontrakt ciała. energii zwierzęcia, które przeszły powraca w nowej formie fizycznej

pozagrobowe zwierząt jest przedział czasu, gdy przebywa siła życiowa energia PET w poświęconym miejscu po ich przeniesionym na Tęczowy Most. Dusza zwierzę może być “w trakcie eksploatacji” lub żyć w tym wymiarze zawsze lub mogą wybrać do reinkarnacji.

Dlatego po śmierci zwierzaka i podczas strat żalu domowych, posiadają wiarę w sercu swoim, że twój energia życiowa siła zwierzęcia i miłość nigdy się nie kończy. Proces reinkarnacji została przyjęta przez wielu z najstarszych religii świata. Nawet jeśli jesteś sceptykiem, co masz do stracenia rozważa możliwość?

Jeśli to co zakontraktowane zrobić, to może po prostu być tylko kwestią czasu ukochanej zwierzęcy towarzysz zwraca się z wami!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s