chomiki

Porady w wychowaniu chomika

Porady w wychowaniu chomika

Mając Chomik jako zwierzę nie jest żart. Są to na pewno piękny i uroczy ale ilość uwagi i opieki, jakiej potrzebują zbyt wiele. Ale fakt, że są tak słodkie po prostu pozwalają mieć te nie dbając zbytnio o wyczerpującej pracy wokół tych małych małych zwierząt. W przeciwieństwie do psów, kotów i innych ptaków domowych, chomiki te muszą zostać rozwiązane z rozwagą. Poniższe karłowate wskazówki chomika pomoże Ci mieć swoje życie i życie chomików, które masz błoga –

  • Większość ludzi nie wie wiele o chomikach, kiedy decydują się mieć je jako zwierzaki. Oni po prostu zablokowane z cute zwierząt, że są i że je mają. Jednak zanim się je do swojego domu powinieneś to wiedzieć, co można o tych chomików. Jako domniemanych podejście może zaszkodzić zdrowiu i dobre samopoczucie zwierzęcia. Są wrażliwe zwierzęta i muszą zachować szczególną ostrożność. Trzeba czytać i kształcić się, a następnie zdecydować, czy chcesz, aby je jako zwierzęta domowe.
  • Wiedząc, jak odróżnić chomiki męskie i żeńskie jest bardzo istotne, jeśli właściciel chomika. Chomiki są bardzo aktywne seksualnie. Są gotowi do współpracy z bardzo młodym wieku. W przypadku, gdy jesteś w niewiedzy o ich określania płci, może skończyć się wprowadzenie męskich i żeńskich w tej samej klatce, wynik byłby jeden uzyskanie ciąży. Chyba, że ​​chcesz je hodować te powinny być daleko od siebie.
  • Klatka, że ​​masz dla chomików, powinny być tak blisko, jak to może być ich naturalnym wahać. Grubość podłoża powinny być warstwami na dnie klatki. Odpowiednie garby i gniazda powinny być tam garby grać i kopać. Rury z tworzyw sztucznych, które zastępują tunele, które naturalnie żyją w dodałby do ich istoty w naturalnym otoczeniu. Można również umieścić małe koło, które mogliby wykorzystać do uruchomienia na. Chomiki są bardzo aktywne stworzenia, umieszczenie koła w ten sposób pozwoli im działać tak samo.
  • Kolejne bardzo istotne wskazówki Chomik byłoby monitorowanie klatkę w przypadku, gdy zostały dodane kolejne chomika do klatek. Jako ten, który zostałby zamieszkały przed byłby przyzwyczaiła się do samotności. Stąd może dać trudny czas dla nowego dodatku.
  • W przypadku, gdy planuje się uzyskać więcej niż jeden chomika uzyskać kiedyś, że pochodzą z tej samej rasy i mają taki sam zbudował. Ponieważ chomiki byłoby dobrze żel z innych chomików tej samej rasy i wielkości. Niektóre początkowe tarcie będzie zauważyć w przypadku chomików różnej rasy są umieszczane w jednej klatce.
  • Utrzymywanie regularnych kontroli na klatce jest jednym z najważniejszych wskazówek Chomik jak byłyby one żyją w tym miejscu, właściciel chomika powinien upewnić się, że jest w dobrym stanie, bez pęknięć i dziur. Dostawy wody są w porządku, a chomiki i wystarczające do jedzenia i picia.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s