Uncategorized

ZWIERZĘTA – Jak one wzbogacić nasze życie i poprawy naszego zdrowia

ZWIERZĘTA – Jak one wzbogacić nasze życie i poprawy naszego zdrowia

Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, pies. Jesteś jego życiem, jego miłością, jego liderem. On będzie twój, wierny i prawdziwy, do ostatniego bicia jego serca. Wisisz mu się zasłużyć na takie oddanie. ~ Nieznany

Każdy, kto kocha i jest właścicielem zwierzaka zna radości i miłości, towarzystwa one dostarczyć. Zwierzęta są naszymi oddanymi przyjaciółmi. Oto tylko niektóre z wielu zalet, że posiadanie zwierzaka może przynieść:

Miłość i Uczucie

Zwierzęta oferują ludzkości jedną rzecz, że wszyscy potrzebujemy i poszukiwania, czyli moc cudotwórczą bezwarunkowej miłości. Ludzie ze zwierzętami doświadczyć tej miłości, bo wiedzą, że nie mają na nie zasłużyć. Ich zwierzęta kochają je tak, jak są. Kiedy są rozdrażnione i Moody, ich zwierzę jest wyrozumiały i akceptacji. Gdy są one od siebie, wiedzą, że są pominięte i zostaną przywitani z podniecenia i czuły powitanie. To może sprawić, że poczują się jak najważniejszą osobą na świecie, a w rzeczywistości są ich ulubieńca.

Zwierzęta wyrażać uczucia do ich właścicieli i ten akt kochania przypomina im, że są kochane. Zachowanie zwierzę jest w rzeczywistości bardziej spójny w porównaniu do ludzkiego zachowania, które mogą być nieprzewidywalne i niestabilne w czasie. Dlatego właściciele zwierząt mogą być bezpieczne, wiedząc, że ich zwierzęta miłości i uczucia nie będą niespodziewanie wycofany. Emocjonalnie, mogą doświadczyć miłości, która akceptuje i nie musi być uzyskana ze swoimi zwierzętami. To doświadczenie bezwarunkowej miłości może być bardzo terapeutyczne, ponieważ jest stałym przypomnieniem, że są one cenne, specjalne, i godne miłości i szacunku.

Towarzystwo

Zwierzęta utrzymać nam towarzystwa. Mogą one pomóc odeprzeć uczucia samotności i izolacji. Sama obecność zwierząt domowych, przypomina nam, że nie są fizycznie w spokoju. Zwierzęta zapewnić wyjątkową więź i towarzystwa, które również pomaga w odpierania uczucia odłączenia się od innych. W trosce o zwierzęta wymaga werbalnej i / lub niewerbalnej komunikacji z nimi. Z kolei reagować i postępować ze zwierzętami. Stanowią one ucho słuchając naszych kłopotach, jak również. Rozmowa z nimi lub pokazując i odbierania uczucia są zdrowe sposoby czuje się bardziej związany z naszymi kochających towarzyszy.

Relaks i komfort

Badania naukowe pokazują, że zwierzęta konsekwentnie pomaga nam się zrelaksować. Wystarczy głaskanie zwierzaka obniża ciśnienie krwi, uspokaja nas. Zwierzęta zapewniają komfort i uczucie, które pomagają zredukować stres. Pomagają one odwrócić uwagę od problemów. Zwierzęta zapewniają również radość i sprawiają, że śmialiśmy się, uwalniając naturalne substancje chemiczne Zadowolenie z organizmu. Zwierzęta są dobre dla naszego emocjonalnego, jak i fizycznego zdrowia.

satysfakcjonującym związku

Wszyscy musimy mieć poczucie celu w życiu, coś do zrobienia i czekamy na codzień. Niezależnie od naszej pracy i innych obowiązków, potrzebujemy konkretnych i satysfakcjonujących sposobów, aby dać się i cieszyć się życiem. Posiadanie zwierzaka daje nam istotną odpowiedzialność i szansę dać swój czas i uwagę satysfakcjonującej relacji. Właściciele zwierząt wiedzą, że są one liczone od każdego dnia dbać o wielu potrzeb swojego PET, takich jak karmienie, kąpiel, ćwiczenia, pielęgnacja i uczucia. Posiadanie zwierzaka dbać daje nam poczucie, że jesteśmy potrzebni i odpowiedzialnego dla naszego towarzysza, który liczy na nas. To może być zdrowe dla naszej samooceny, gdyż utrzymuje nas aktywnie uczestniczyć w opiece nad czymś innym niż my sami. I w tym jest wielka nagroda i spełnienia.

Copyright 2010 All Rights Reserved. NewDayCounseling.org Wpisany przez Krystal Kuehn

Pies jest jedyną rzeczą na ziemi, które kocha cię bardziej niż kocha samego siebie. ~ Josh Billings

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s