papugi

papugi jako zwierzęta domowe

papugi jako zwierzęta domowe

Jeśli rozważasz papugę jako zwierzę trzeba naprawdę zrozumieć ptaka i jego potrzeb tak, aby po zobowiązać się, może to być na całe życie. Oto 5 rzeczy, które warto wiedzieć o tym cudownym ptakiem zanim wprowadzą ją do domu. I miejmy nadzieję, wiedząc wszystko o ptaka zanim wprowadzą ją do domu doprowadzi do trwałego mecz dla was obojga.

Cechy fizyczne -To uważany za ptaszek w gatunku tylko Parrot około 12 cali i waży między 4 i 5 uncji, i mają życie rozciąga się do 30 lat. Stłumiony zielony kolor, które rodzą się z nich służy również w środowisku naturalnym jako kamuflażu, aż o wiek dojrzałości 1. Po włączeniu genialny pióra z wyraziste pomarańcze, czerwienie, błękity, zielenie, żółcie i. Ich dzioby są czarne i stopy są szare. Mają biały pierścień wokół swoich pięknych ciemnobrązowych oczach. Jeśli szukasz ptak, który jest wizualnie uderzające, ptak ten jest dla ciebie.

Dźwięki -The Papugowe jest screamer. Krzyczy może wskazywać na to, że nie otrzymuje wystarczającej ilości ludzkiej uwagi, lub że jest w jakiś sposób nieszczęśliwy. Papugowe nie jest dobrym wyborem, jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub domu, który jest podłączony do innego, gdzie te krzyki mogą stać się problemem dla swoich sąsiadów. Po stronie pozytywów, właściwe i spójne szkolenie może wyeliminować wiele z krzykiem. A jeśli nie, oni wspaniałe alarmów przeciwwłamaniowych, gdy zbliżają obcy. Zanim zdecydują, spróbuj się wokół jednego na chwilę, by zorientować się, jak głośne są naprawdę, i zdecydować, czy hałas będzie tolerowane dla Ciebie i Twojej rodziny. Lepiej zdecydować wcześniej niż po tym, jak przyniósł go do domu.

Osobowość -Inquisitive i inteligentny, to z pewnością bardzo towarzyski ptak. To uwielbia clown, i można nauczyć się mówić kilka słów, i robić różne sztuczki. Może też naśladować dźwięki gospodarstwa domowego, takie jak brzęczyki mikrofalowych, dzwonienie telefonów i alarmów wszelkiego rodzaju. Uwielbia kontakt z ludźmi, zarówno fizyczne jak i emocjonalne, a potrzebuje domu, gdzie może oddziaływać nieustannie poprzez umieszczenie go w miejscu, gdzie znajduje się wiele aktywności. Jeśli ty i twoja rodzina są z dala od domu dużo, to nie jest to dobry wybór dla Ciebie lub ptaka. To może być agresywna, ale regularne socjalizacji i szkolenia mogą zdusić to w zarodku i sprawiają, że jest bezpieczne dla ciebie i dzieci w rodzinie.

Potrzeby żywieniowe -A dieta kiełków i pellet , zielone warzywa liściaste, owoce i orzechy wzbogacony o bloku mineralnej będzie daleko w kierunku utrzymania ptak zdrowe. Pamiętaj, aby korzystać z różnych produktów spożywczych, i obrócić je w celu wzbudzenia zainteresowania. Nieograniczony zapas świeżej wody jest koniecznością.

Konserwacja -Te są dość łatwe do utrzymania ptaków. Cenią sobie spray ciepłej wody lub wprowadzania płytkiej misce z wodą w klatce do kąpieli raz w tygodniu. Będą również korzystać z konieczności ich filtrowane powietrze z kurzu, sierść i pióra, które będą gromadzić się znacznie większą gęstość w was w domu niż kiedykolwiek będzie w stanie dzikim. Korzystanie z cząstek o wysokiej wydajności (HEPA) oczyszczacz powietrza będzie pewność, że jego drogi oddechowe pozostają jasne i zmniejszyć ryzyko infekcji i chorób.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s