kanarki · papugi

Jak zbudować woliery dla ptaków (ptaszarnia)

Jak zbudować woliery dla ptaków (ptaszarnia)

Porady skonstruować własną wolierę dla ptaków egzotycznych i nie tylko
Jeśli chcesz mieć ptaszarnia, trzeba wiedzieć, że istnieje specjalny sposób budowania i krajobrazu wolierze według gatunków ptaków, które chcesz zachować. Oto kilka przydatnych informacji dotyczących tego samego.
Przede wszystkim, co jest woliera? Woliera jest bardzo duża klatka dla ptaków. W rzeczywistości, woliera nie jest nawet w klatce, ale całe pomieszczenie, w którym można przechowywać ptaki. Trzeba pamiętać, że ptaki są zwierzętami lotu, więc będą one potrzebują miejsca na okonie i dużo miejsca, aby latać. Jednocześnie, nie chcemy im odlecieć.
Budowanie ptaszarnia
Zanim będzie można krajobraz woliera i utrzymać ptaki w wolierze, trzeba zbudować jeden i musi być prawidłowo zbudowany. Budowanie ptaszarnia niekoniecznie muszą być bardzo trudnym zadaniem. Rzeczy trzeba zbudować ptaszarnia i jak ją zbudować są wymienione poniżej.

1. Leczone kłody sosnowe mogą być wykorzystane do budowy podstawowej struktury ptaszarni. Wielkość wolierze musi wynosić co najmniej dwanaście stóp przez dwanaście stóp i siedmiu stóp wysokości. Ten typ ptaszarnia może być wykorzystywane do wszelkiego rodzaju innych ptaków egzotycznych. Aby to woliera zewnątrz, jednak należy również zwrócić uwagę na klimat.
Na przykład, jeśli mieszkasz w cieplejszym klimacie Stanów Zjednoczonych, takich jak Floryda czy Desert Southwest, można zachować więcej egzotycznych ptaków, takich jak papugi Papugi faliste, które są lepiej znane jako papużki. Można również zachować papugi i inne egzotyczne ptaki itp. W północnych klimatach, woliera powinna być budowana jako dodatkowy pokój, ponieważ tropikalnych ptaków nie może obsłużyć zimnych klimatach. Ten rodzaj wolierze może pomieścić większe ptaki egzotyczne, takie jak pawie.
2. drutu kolczastego lub szkła na boki. W cieplejszym klimacie, można używać tylko przewodu kurczaka dołączyć ptaszarni. W chłodniejszym klimacie, szkło powinno być dodane. Trzeba mieć szklane panele, które można usunąć w miesiącach letnich.
Istnieją inne elementy, aby uzyskać w lokalnym sklepie z narzędziami do mocowania drutu kurczaka i szklane panele.

Krajobrazu wolierze jest coś, co różni się od ogólnego projektu zagospodarowania terenu. W zależności od wielkości woliery, istnieje kilka różnych sposobów, że można krajobraz swój ptaszarnia. Jeśli budujesz ptaszarnia do rasy Budgies, trzeba pamiętać, że budgies lubi żuć rzeczy. Oznacza to, że budgies zniszczy wiele roślin liściastych.
Ponadto, należy upewnić się, że rośliny doniczkowe, że można kupić za wolierze nie są trujące dla ptaków. Na okonie, należy znaleźć duże kawałki drewna dryfu. Kawałki drewna dryfu powinny być czyste i wolne od wszelkiego rodzaju toksycznych substancji, które mogą być szkodliwe dla ptaków.

Hodowla budgies może mieć również wpływ na krajobraz swojej wolierze. Budgies są ptakami społecznymi i trzeba cztery lub pięć par do rozrodu. Ponadto, w krajobrazie, trzeba mieć małe domy ptaków wysoko i powinny one pasować do krajobrazu. Budgies budują gniazda i składają jaja w tych domach ptaków. Do upiększania ptaszarni, sprawiają, że domy ptaków połączenie z roślin i innych częściach wolierze krajobrazu.
rośliny

Rośliny są uzależnione od rodzaju ptaków zachowujesz. Na przykład, zięby nie muszą niszczyć roślinność, więc jeśli chcesz zachować zięby, rośliny mogą być wielki. Z różnych ptaków papugowych i parakeet, takich jak papużki Loris, lorikeets, papugi ara, i ptaków miłosnych, musisz być gotowy do zastąpienia rośliny na bieżąco.
Te ptaki żucia i może nie tylko zniszczyć roślinność w wolierze, ale także może zniszczyć ich małych domków dla ptaków, jeśli są one wykonane ze słabszego materiału takiego jak materiał wikliny lub kosz. Dla tych ptaków, drewno jest o wiele lepszym materiałem do budowy budki lęgowe.

Cokolwiek robisz, woliera musi mieć krajobraz, który jest bardzo łatwy do czyszczenia. Ptaki mogą być bardzo brudne i zwykle kał bezkrytycznie. Oznacza to, że trzeba zaprojektować Woliera podłogi typu piasek, który może wchłonąć ptasie odchody i może być łatwo zmieniona.
Mając ptaszarnia może być świetnym lek stres. Należy zaprojektować ptaszarnia w taki sposób, gdzie można usiąść w środku krajobrazu i cieszyć patrząc na swoje ptaki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s