Uncategorized

Jeże w domu?

Jeże w domu?

Czy jeże są dobrymi zwierzętami! Prostą odpowiedzią jest tak!” Kochają się i kipią nory pod kocami i poduszkami, a może zabawiać widzów na wiele godzin. Ponadto, pomimo ich kolce, są rzeczywiście wygodne zwierzęta do trzymania. Szybko uczą się korzystać z prowadzonych przez ich właścicieli.

Jeżeli jesteś uczulony na kotów lub psów, jeż może zrobić dobre zwierzaka. Oni nie rozprzestrzenił sierść i tak nie spowoduje żadnego rodzaju reakcji alergicznej. Mimo, że zrzucają pióra sporadycznie, na pewno nie rzucają się jak psy i koty robić.

Jeże są spokojne zwierzęta, więc jeśli chcesz ciszy i spokoju, mogą być idealnymi zwierzętami domowymi dla Ciebie. Słuchaj uważnie i usłyszysz hałas pociągając nosem, gdy jeż oddycha. Gdy zdenerwowany i przestraszony, te małe ssaki mogą grunt lub ćwierkanie. Ale w większości przypadków, robią ładne, spokojne zwierzęta.

Czy jeże są dobrymi zwierzętami dla mieszkańców apartamentu? Ponieważ są małe, spokojne zwierzęta, są one idealne mieszkanie zwierzaki. Oczywiście, ponieważ oni poruszać się dużo, jeże potrzebują dużo miejsca dla roamingu. Więc musisz upewnić klatkach oferują dużo miejsca na podłodze i być przygotowany do niech się swobodnie poruszać poza ich klatkach upon okazję.

Czy jeże są dobrymi zwierzętami dla ludzi, którzy lubią obchodzić owady ? Jeże lubią jeść chrząszcze i gąsienice, więc jeśli ty lub twoje dzieci lubią zbierać owady, znajdziesz gotowe odbiorców dla swoich wysiłków w hedgie domowych. Znajdziesz te błędy w stoczni lub w sklepach zoologicznych. Należy również karmić jeża suchej kota lub fretki żywności, aby upewnić się uzyskać dużo odżywiania.

Mówiąc o dzieci, czy jeże naprawia zwierzęta dla ludzi, którzy mają dzieci? Oczywiście, jeśli dzieci mają pięć lub więcej lat. Dzieci mogą uczyć się obsługi tych delikatnych małych stworzeń z rozwagą. I jeż będzie przyzwyczaić się do dzieci, tym więcej czasu spędzają z nim. Dzieci mogą nawet nauczyć, aby pomóc oczyścić klatkę i karmić jeża PET. To pomoże im nauczyć się odpowiedzialności, jak również pomaga.

Wiele osób zastanawia się, czy jeże są trudne w pielęgnacji. W rzeczywistości są one łatwe do opieki nad zwierzętami. Oni nie potrzebują dużo pielęgnacji, a często mogą być miotu wyszkolonych. To nie zawsze tak jest, ale na pewno warto spróbować. Wszystko co potrzebne jest pewne cierpliwość i wytrwałość.

Więc jeśli zastanawialiście się, “Czy jeże są dobrymi zwierzętami?” należy wziąć pod uwagę wszystkie te inne rzeczy. Może po prostu okazuje się, że jeże są idealnymi zwierzętami dla ciebie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s