koty

kot saharyjski

kot saharyjski

Czy zastanawiasz się co pokolenie Savannah Kot (kot saharyjski) jest właśnie dla Ciebie

F1 Savannah Koty [19459004?]

Zakres Savannah F1 w rozmiarze od 12 do 26 funtów. F1 Savannahs może być gdziekolwiek od 50% do 82% lub więcej dzikiego krwi. Im wyższa jest wartość, tym większa jest szansa dzikiego najmów. Oni potrzebują większej kuwety, takich jak wanny. Niechęć przetrzymywany. Podobnie jak Serval wybrali jedną osobę obligacja. Oni świetnie dogadują się z innymi zwierzętami, ale lubię przetrzymywany. Zagra sprowadzić, daj headbutts i chodzić na smyczy z treningu.

kotów Savannah F2

Zakres F2 Savannahs od 16 do 25 funtów. F2 świetnie dogadują się z innymi zwierzętami. Bond ściśle z ich właścicielami. Kochają się zwierzę. Większość F2s od właściwego programu hodowlanego mają w przybliżeniu tego samego rozmiaru w F1. F2 Savannahs będzie miał mniej dzikie tendencje. Zagra sprowadzić, daj headbutts i chodzić na smyczy z treningu.

koty F3 Savannah

F3 Savannahs będą cieszyć się cała rodzina. Oni świetnie dogadują się z innymi zwierzętami. Najbardziej uwielbiam być porysowany, choć niektórzy nie dbać o długie okresy przebywania w kolanach. Dzikie tendencje takie jak sprayu nie występują często na tym poziomie, pamiętając, aby rozwiązać Twój kot jest głównym czynnikiem tych zachowań. Zagra sprowadzić, daj headbutts i chodzić na smyczy z treningu. F3 Savannahs są podobne w działaniu do F2 Savannah catcat Savannah, ale są bardzo wiarygodne z dziećmi

F4. – F8 Savannah koty

F4 – F7 Savannahs cieszyć się cała rodzina są one przyjazne i bardzo strony. Nadal zachowuje wspaniałe cechy rasy Savannah, takich jak kochający wodę, śpiew, chodzenie na smyczy i gra się pobrać, ale z dzikich najmu. Może to zaskoczyć, jak dużą Savannah będzie w tym pokoleniu! Jeśli masz mniejszych dzieci te pokolenia są najbardziej zalecane dla swojej rodziny. Zagra sprowadzić, daj headbutts i chodzić na smyczy z treningu.

Moja opcja jako hodowcy, który jest właścicielem co pokolenia jest to, że F3 kotów Savannah dokonać najlepszego pupilowi ​​większość ludzi. F3 są łatwe do opanowania. Nie za duże i nie za małe. Gdy podrosną oni wciąż kochają swoją rodzinę ze wszystkimi ich rozmytych sercach. Są inteligentne, szybko się uczy, a jeśli z prawej hodowli tak wspaniały jak wyższe pokoleń. Jeśli jesteś na ścisłej niski budżet, a potem zaproponować F5 lub niższe, ponieważ będą mieli niższe ceny, ale wciąż dostrzeżone z kotem dziwactw Savannah, takich jak pobieranie z tym lovably psa podobnego osobowości.

Jeśli zakleszczony między dowiedzieć się różnice między kot bengalski, chausie i. Największe różnice w stosunku do innych ras kotów Savannah są energiczne, zwykle jest się przez cały dzień. Uwielbiają się bawić, rozmawiać z tobą, follow wokół. Savannah koty budowy jest bardzo gustowny i elegancki.

Mój mąż dostaje prawdziwego kopa koty ściąganie swoje zabawki gotowy do gry lub gdy siedzą prosto i trzymanie przedmiotu uczyć go jak szop. Ale przede wszystkim nie wiedział, że kot z każdej rasy może być tak lojalni. Każdy kot kiedykolwiek spotykają się “przebijał się” lub “zjadliwy”, ale koty Savannah są tak dobrze zaokrąglone. Mam nadzieję, że to pomoże Ci znaleźć idealne kotów.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s