Uncategorized

uroki swinii?

uroki swinii?

Chociaż niektórzy ludzie nigdy nie rozważyć dzielenie ich domu ze świni, jest wielu, którzy są oczarowani urokiem, inteligencją i uderzający osobowości swoich świń domowych. Świnie mogą zająć dużo pracy, ale świnia można zrobić ciekawe i dużo adorowany dodatek do domu. Są bardzo zabawne i lubią się bawić, ale wymagają dużo opieki i uwagi.

Podniesienie żadnego zwierzaka ma pozytywny jak i negatywny aspekt do niego. Świnie mają wiele pożądanych cech. Są one czuły, ciekawy, zabawny, i na ogół spokojny i przeszkolona łatwo, jak również. Wielu właścicieli zwierząt domowych pod świnie integralną częścią rodziny i wiążą je we wszystkich swoich działaniach. Jednakże, istnieje kilka negatywne aspekty posiadania świnię, że wszyscy potencjalni ludzie muszą być świadomi, jak świnie są skomplikowane istoty, które wymagają właściciela, który może w pełni zrozumieć ich potrzeby.

Świnie są bardzo inteligentne i faktycznie pot wybrzuszony świń, są dość wyszkolić tak jak pies. Jednak ta inteligencja może sprawić im trochę garstką też. Są to zabawny i ciekawy, ale również uparta i wrażliwa. Bez wystarczającej stymulacji, staną się łatwo nudzi, ospały i bardzo często destrukcyjne, jak również.

Świnie są bardzo natarczywe i bezlitosne, gdy przychodzi do posiłków. Są one na tyle silny, aby otworzyć drzwi lodówki i szafek z dowolnego miejsca, The zapach i smak powódź przeciąga. Mają niesamowity talent żebrać o jedzenie, większość czasu domagają się więcej i może nawet dostać agresywny z dzieci o żywności. Oni również mają tendencję do kopania i korzeń na żywność z pyskach iw procesie może przewrócić przedmioty w domu tym kosza i może zakłócać krajobrazu, jak również. Zakorzenienie zapala się instynktownie i trzymać świnie od brudząc z domu i krajobrazu, obszar miękkiego brudu powinny być dostarczone w stoczni tak, że świnie mogą zaspokoić swoje potrzeby zakorzenienia.

Ponadto, o ile wykonane całkiem jasne, że ludzie w domu są u władzy, świnie mogą wykazywać pewną formę dominacji agresji. Świnie muszą być nauczane szacunek dla ich właścicieli poprzez ustalenie pewnych zasad i granic w łagodny, ale stanowczy sposób. Świnie, jak dzieci, dobrze reagują na pozytywne wzmocnienie jak leczyć lub pochwały. Ustawianie spójnych zasad i przepisów, chwaląc posłusznego zachowania i prowadząc je z dużo cierpliwości i integralności będzie produkować dobrze wychowane świnię, która ostatecznie więź ze swoją rodziną.

Ponieważ świnie są zwierzętami społecznymi, stały dostęp do środowiska zewnętrznego jest niezbędna, ponieważ one również wymagają wiele uwagi i interakcji. Dla potencjalnych właścicieli posiadających odpowiednie oczekiwania, świnia zrobi za cenne, zabawny i uwielbiany zwierzaka. Świnie są najlepsze dla ludzi, którzy mają dużo miejsca na zewnątrz dla świń do wędrowania w. Oni nie są dobrymi zwierzętami miasto. Jednakże, jeśli masz kota, przekonasz się, że są dużo zabawy z właścicielem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s