koty

kot zdrowie porady

kot zdrowie porady

najlepszy kot porady zdrowotne obejmie wiedząc, kiedy coś jest nie tak z kotem. Wczesne objawy choroby mogą obejmować brak energii, zmniejszenie apetytu i zestawem nawyków będzie źle. Jeśli znasz swojego kota na tyle dobrze, będziesz wiedzieć, kiedy coś jest nie tak.

Dobra rada kota zdrowie jest, aby mieć oko na wadze. To jest ważnym elementem dbania o kota. Naprawdę nie potrzebujemy wyposażenia technicznego ważyć kota i twoi wagi łazienkowe będzie OK. Jeśli twój kot nie pójdzie na wadze, podnieść go i zważyć się z Kitty i wziąć pod uwagę wagę. Następnie waży się bez kota i obliczyć różnicę. Różnica będzie masa kota. Każda istotna zmiana w wadze i kształcie kota należy zauważyć, ponieważ może to wskazywać na coś nie jest w porządku ze zdrowiem kota.

Wiele kocich chorób spowoduje właściciel kota do poszukiwania leków i innych rozwiązań aby je z powrotem na równej stępce. Lekarz weterynarii może trzeba się skontaktować, jeśli twój kot ma bakterii, infekcji wirusowej lub grzyby. Lekarz weterynarii będzie również informacji na temat innych zaburzeń, takich jak pasożytów i chorób metabolicznych. Kwestie takie jak te mogą powodować utratę masy ciała u kota.

Lekarz weterynarii będzie w stanie dać ci dobrą kot porady zdrowotne. Niektórzy ludzie próbują podawać własne leki do kota. Przy różnych okazjach, właściciele psów mogą zalecić, aby dać swoje Hound pół aspiryny, ale to nigdy nie powinny być wykonywane z kotem. Może to zająć więcej czasu i pieniędzy, aby skonsultować się z lekarzem weterynarii, ale w trosce o zdrowie kotów “, to nie jest krok należy pominąć lekko.

Niektóre bardziej kot porady zdrowotne weźmie również w czynnikach o utrzymanie Twój kot utrzymane w regularnych odstępach czasu, prawidłowego jedzenie i czyste miejsce do spania i ściółki tacy. Koty także potrzebują regularnych ćwiczeń, aby utrzymać wagę i mięśnie. Coroczne szczepienia są koniecznością, niezależnie od tego, czy twój kot zetknie się z innych kotów, czy też nie. Blokowanie żadnych wypadków, życie swoich kocich zostanie rozszerzony o następujące dobre rady kota zdrowia.

Zęby, skóra i uszy muszą być sprawdzane regularnie na kota. Jeżeli jakiekolwiek podrażnienia rozwijać, lekarz weterynarii musi być informowany. Podobnie jak w przypadku ludzi, zęby kotów może być pod opieką specjalistów z produktów czyszczących. Należy również zachować swoje koty uszy czyste i jasne przed pasożytami. Zapobieganie pchłom z wykorzystaniem kołnierza pcheł i regularnej pielęgnacji jest również koniecznością, jak pchły może prowadzić do większej liczby powikłań u kota, siebie i swój dom. Zwróć uwagę na Twój kot drapie i lizanie się nadmiernie, ponieważ może to wskazywać podrażnienie skóry.

Po to Kot porady zdrowotne i dbanie o kota staje się łatwiejsze, tym więcej zrobić. Po zakończeniu każdego dnia, jakość życia swoich kotów poprawi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s