papugi

Nimfa – Dlaczego najlepsza papuga

Nimfa – Dlaczego najlepsza papuga

Ten artykuł skupia się na nowym miłośnika ptaków i wybranie swojego pierwszego ptaka właścicielem. W tym artykule będę wyjaśniać, dlaczego myślę, że nimfa jest moja ogólna okazja dla nowego właściciela ptaków i dlaczego. Ja też dać ważnych porównań między papugą i innych ras, takich jak papugi Szarych Afrykańskiej, Eclectus, Papugowe i innych.
Istnieje wiele, wiele różnych ras papug tam. Niektóre z nich są bardzo dobre dla pieszczoty; niektóre nie. Jednak dla wielu ludzi, którzy nie posiadają żadnej papugi ani żadnych ptaków domowych, wiele z nich uważają, że nimfa jest doskonałym rozrusznik ptak z rodziny papug. Nimfy są zwykle związane z posiadaniem dobrą osobowość, bardzo przyjazny, dobra, talkerów ptaka można przytulić z niektórymi co. Stanowią one również bardzo dobre towarzystwo.

Nimfy zostały utrzymane i rozmnażają się z powodzeniem w wielu krajach na całym świecie. Nimfy może być uważany za najbardziej powszechnie utrzymywane papugi innych niż papugi lub budgie (nierozłączki). Istnieje wiele dostępnych materiałów badawczych i wielu ekspertów na nimfy. Krzywa uczenia się za opiekę i up-utrzymanie nimfy jest niewielki i wielu hodowców z nich stają się ekspertami ptaka Cockatiel i opiekę nad nimi dość szybko.

Spośród wszystkich ras papug Nimfa jest najbardziej prawdopodobne ptak spełniać nowego właściciela ptaków niemal natychmiast. Inne rasy papug może być bardzo nippy, gryzienie papugi. Najczęściej mają tendencję do wiązania się z jednej osoby, a czasem nawet niegrzecznie osób innych niż właściciel lub osoby ich więź z. Nimfa ogół nie przedstawiają żadnej z tych cech, chociaż niektórzy mogą, jest to rzadkie.

Dobrze, biorąc pod uwagę powyższe informacje nimfy nie chcę powiedzieć, że wszyscy właściciele ptaków powinna zaczynać się od nimfy lub nawet sugerować, że wszyscy właściciele ptaków powinien posiadać jeden. Co chcę powiedzieć to, że jeśli jesteś nowy ptaki jako zwierzęta domowe naprawdę powinien rozważyć papugę jako pierwszego ptaka, ponieważ są one tak łatwo stać, zająć, i cieszyć się.

Cena
Często cena jest decydującym czynnikiem dla potencjalnego nowego właściciela ptaków. Każde nowe marzenia entuzjastów ptaka z posiadania ich wymarzony papugi, ale tego nowego zwierzaka może być bardzo kosztowne; czasami w tysiącach dolarów do własnego.

W Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach na całym świecie, cena cockatiel jest bardzo mała w porównaniu powiedzieć Papugowe lub jedną z większych papug takich jak afrykański szarości. Ceny dla nimfy wynosić już od 30 $ na początek, lub nieco wyższe w przypadku dzieci karmionych ręcznie, które są skrupulatnie pod opieką ich hodowców.
Oczywiście należy zdawać sobie sprawę, że ptaki, podobnie jak inne zwierzęta, tym bardziej popularna mutacji koloru lub rzadkość koloru może podnieść cenę cockatiel.
Również nimfa, która została ręcznie karmione przyniesie wyższą cenę sprzedaży, ponieważ hodowca spędził dużo czasu dbając o ptaka niemowląt. W porównaniu do “dominująca” nimfy karmione ręcznie karmione ptaki są zwykle około 30 do 50 procent wyższe ceny sprzedaży. będę pamiętać, ale jeśli masz wybór między rodzicem karmione i ręcznie karmione, mogą pozwolić sobie na ręcznie karmione ptaka, dostać ręcznie karmione ptaka. Powodem jest to, że hodowca dał wam doskonałą fory w uzyskaniu jak najwięcej przyjemności z posiadania ptaka, bo mieli tak dużo interakcji z nim

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s